Jump to content
BorisMkd

Toyota Carina E (Skopje) upravo celosno restavrirana

Recommended Posts

Pozdrav momci . Ja sam Boris i sam iz Skoplja . Upravo sam zavrsio kompletnu restavraciju Toyote Carina E iz `93 . Peskarao celo auto , novi polumeseci , nova boja (perla bela) zatemnio stakla , obnivio sve moguce lajsne na auto i sve ono sto bilo vec zbog godiste samog auta trulo . Stavio sam nove alu.felne 17` i auto sad izgleda bas ko novi . Unutrasnost auta je sasvim dobra pa sa malo izmena oko tapacira sad izgleda kao kad je bila iz salona . Inace auto bio mog caleta ,pa onda vozio moj mladji brat pa kao 4to auto na parkungi u nije bio puno vozen. Kad doslo vreme pitanja dal da se proda iskreno ja nisam zeleo jer od svih auta koje smo vozili ovih 15tak godina caletova Toyota je bila NEUNISTLJIVA . Zbog tog razloga mi se prilepila srcu i nisam =hteo da je prodam pa malo vise sad sam investirao u nju . Pa ako da bog moj sin moze da uci da vozi na Toyotu :) I da  . Molim vas kazite mi dali negde u BGD moze da se nadju maglenke za Toyotu Carinu E . Fali mi samo jos to i auto je gotov . Inace motor nisam dirao jer je Toyotin JBG :) (VRH)post-2569-0-16568600-1445904909.jpgpost-2569-0-87320200-1445904920.jpgpost-2569-0-73507200-1445904930.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha....SVAKA CAST....i ovde ima jedna ovako bela, samo treba da se sredi 

 

Ovde pocela policija da skida folije na staklima a ti tek stavio :)

 

koji motor je u pitanju i malo vise ubaci slika sa restauracije   :)

 

Dobrodosao!!!  :toyo:

 

za maglenke ce vidimo po otpadima ili ako neko zna info iz prve ruke

Podeli ovaj post


Link to post

Ma pocela i ovde ali to je sve da uzmu vise para . Sad ides na tehnicki i uzimas dozvolu za zatemljene stakla negde oko 40e kosta u Mkd. 

Inace nove slike pustam ubrzo .

Unapred ti hvala za maglenke :)

Radi se za Toyota Carina E 2.0D

Podeli ovaj post


Link to post

Dizelka....super :)

 

Za folije je ovde bas sada izasao zvanicno zakon....ovde ti treba potvrda od proizvodjaca da smes to da uradis (od 50-120e), pa ides da podneses zahtev (40e), pa radis ispitivanje (40e), tehnicki (10e) pa onda nova saobracajna da se to upise (30)....za neke automobile ide ukupno i 300e

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam dosao :toyo:

 

Podeli sa nama slike same restauracije.

Inace svaka cast na odluci da restauriras auto :)

Podeli ovaj post


Link to post

:tcswelcome:

Podeli ovaj post


Link to post

Konacno vozikanje :P  Jos samo da nadzem maglenke , da stignu angel eyes farove , Shark antena i zadnji spoiler i bice 100% gotova :)) Za od prilike 10 dana ocekujem da sredim sve ..

 

post-2569-0-16469200-1446066353.jpgpost-2569-0-27482900-1446066367.jpgpost-2569-0-11927900-1446066379.jpgpost-2569-0-14598200-1446066393.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Одлично легла боја и ова затамљена стакла... Јел ово сигнално бела РАЛ 9003?

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka čast na trudu, auto odlično izgleda! 

Kad ga kompletiraš i odradiš to što si planirao, slikaj ga na dnevnom svijetlu, da vidimo kako boja izgleda na suncu.

Podeli ovaj post


Link to post

Auuuu slike su extra, auto stvarno lepo izgleda! Svaka čast na trudu i urađenom!

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka čast. Lepo si je sredio :)

Podeli ovaj post


Link to post

×