Jump to content
matori

Yaris 1.5 TS 2003.

Recommended Posts

jeste,fenomenalna stvar. ne znam nikoga da to ima da potvrdi da li radi kako treba. jedino me brine voda da li ima uticaja na odlepljivanje te trake. @matori, negde sam video komplet unutrasnji retrovizor koji kada ubacis u rikverc ima sa desne strane display za kameru, jednostavno se nakaci preko tvog postojeceg a instalacija se fino razvuce. nova kia to ima fabricki i odlican je fazon, nema potrebe da menjas bord computer.

Podeli ovaj post


Link to post

Video sam i te što idu na retrovizor, ali mislim da onda fali retovizora za desnu stranu. Ove bi stavio, imaju i mali displej što ima one crtice kad se približavaš nečemu. Ne znam Vedo, bojim se da bi se to moglo odlepiti, inače super stvar. https://www.kupujemprodajem.com/Parking-senzori-displej-zvucnik-40774816-oglas.htm?filter_id=110419535

Izmenjeno od matori

Podeli ovaj post


Link to post

ne, ti imas normalan retrovizor ali kad ubacis u rikverc jedan levi ili desni deo retrovizora je display od kamere, mozda 1/3, manje od polovine sigurno

evo ga, ovim dobijas i monohromatski retrovizor sa samozatamnjenjem

https://www.alibaba.com/product-detail/rearview-mirror-with-parking-camera-assist_2004970694.html

vidi, kako god, ono sta si okacio sam ja ugradio tastu na yarisa, radi bez greske evo vec treca godina, on je hteo i senzore napred zbog garaze pa su povezani na istu centralu i zvucnik ali za napred nema display. napred ti ne trebaju, bzvz, ja imam letvu na podu koja mi je granicnik dokle mogu da idem  :lol:

imas ovde veliki izbor i cene su od 35$

http://www.ebay.com/bhp/car-parking-camera-system

Izmenjeno od Mića
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@matori, 

Ako hoćeš kamericu, onda je po meni ovo najbolje rješenje.

https://www.aliexpress.com/item/Waterproof-CCD-Car-Rear-view-BackUp-Reverse-Parking-Camera-FOR-TOYOTA-Yaris-Car-8070CCD/32495100067.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.264.zkpKix

Dobiješ kamericu instaliranu u kompletu za osvjetljenje tablice, ništa ne bušiš, samo skineš i spojiš.

A ako hoćeš parking senzore, koje je uzgred, veoma lako ugraditi, onda možeš one sa tvog linka.  Ja sam takvih barem 7 ugradio, što sebi, što prijateljima, i svi funkcionišu kao i prvog dana, a svi su sa aliexpressa.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Necu kameru, nema potrebe na Yare nazad kameru. Super da ti sto sam gledao rade kako treba, to mi je bitno. Ima crnih pa se nece ni primetiti na autu, a kameru bi napred stavio, ali o tom kad bude viska para za to. Krece skola, faks, ide registracija, vec imam popis sta kome treba :). Ovo je jeftino i lako kazete ti i Mića, radi. To mi je sad najbitnije.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Dve stvari kad budes montirao, pre nego fiksiras zvucnik( ide u gepek) probaj gde ces da ga stavis zbog jacine zvuka, nema opciju da ga pojacas/utisas pa gledaj da ti ne bude preglasno kad pocne da pisti. Drugo, display isto vidi gde ces da metnes, kod mog tasta sam ga stavio u donji levi ugao, on mi kaze da je video kod nekoga da ga je metnuo iznad unutrasnjeg retrovizora i da je bolje, ovde po danu i kada je jako sunce ne vidi nista.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sledeci nivo igrice, kacket u bocni spojleri, suknje

Extra legle trepavice, pardon, obrvice

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Da da, sad vidim fotke kod matorog. Pa kacket jos i to je to

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Sve je lepo, samo @matori nastavi po planu i programu !!!

 

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ts ima suknjice po difoltu

Pali smo i @pex77 i ja na poznavanju materije

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ima li razlike te fabricke i ove?
Ovo deluje malo izrazeneje ali kulturno.

 

f07bd98f68b92de15956f6302868a2ef.jpg88c3cb7b22e45c16666c7676dcf1700b.jpg

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Odrađen tehnički i produžena rega! Sve savršeno , kaže čovek Japanac jbg :) . 21200 dindži .

  • Upvote 7

Podeli ovaj post


Link to post

Ti i skipper, wewerko, i meni na yarisu isti dan registracija

I bilo je za ocekivati da je sve tip top.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Meni ističe 7. oktobra ali sam ovaj vikend slobodan pa iskoristio priliku.

 

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj post


Link to post

Meni 27 oktobra :). Prolazio i nikog nije bilo na tehnickm pa svratio i odma sve odradio.

Podeli ovaj post


Link to post

Matori,fina cifra rege

Podeli ovaj post


Link to post

@matori

Poslao si fotografiju svog Yareta ;)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×