Jump to content
matori

Yaris 1.5 TS 2003.

Recommended Posts

Uradjena rega danas. Bez greske na tehnickom.

post-1983-0-70589000-1539954511_thumb.jpg

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Ispolirani farovi, sutra koja slika jer se smračilo :) .

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Jel si ti polirao ili si odneo negde? :)

Podeli ovaj post


Link to post

kod prijatelja, ima polirku. Malo prešao šmirglom 3000 i posle polirkom sa polir pastom. Za oba fara trebalo sve skupa 10 minuta. Doduše, nisu skroz posupili, tek počeli da magle. Kad jako posupe onda treba više truda oko toga. Ako su tako , tek počeli da magle, onda se može i pastom za zume i pamučnom krpom. Provereno daje rezultat.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam to radio, samo su meni bili onako solidno zamagljeni. Krenem sa P1500, pa 2000 i na kraju 2500 ili 3000. Svaka po 10ak minuta, i na kraju poliranje pastom, prvo grublja pa onda fina. I drzalo je 3-4 godine. Ovo bukvalno moze svako da uradi sam.

Podeli ovaj post


Link to post

Ako su jace posupili onda mora takav proces, ajmo reci malo kompleksniji. Ako su tek krenuli da magle onda je to lagano resiti, kako savec naveo i obicna pasta za zube i pamucna krpa resavaju problem.

Podeli ovaj post


Link to post

Jel mozes reci koju pastu si korislio posle smirglanja? Meni tek tek malo krene, ja recimo svakih 2 mesece uzmem Turtl Wax polir pasmtom ispoliram i ispadne mnogo bolje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Uff ne znam sad da me ubijes :o Mada kad se uradi temeljno, nema potrebe da ga mazes svaka 2 meseca  ;)  Jedino ako uzivas u tome  :P

Meni se prsti raspadnu posle sat vremena.

Podeli ovaj post


Link to post

Može se zatvoriti tema, TS prodan! 

Podeli ovaj post


Link to post

Već sam pročitao Važno je da si zadovoljan cenom. Doći će već neka druga Toyota

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne staj na ranu, evo dan žalosti u kući, svi tugujemo :cry:

 


Kaže žena, ko dete da nam ošlo za NJemačku :lol:

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×