Jump to content
matori

Yaris 1.5 TS 2003.

Recommended Posts

Lepo prodas ti oba seta.

 

006_04_2006.jpg

po meni Ts ipak mu lepse leze,mada i Oz je ok. moje misljenje ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo prodas ti oba seta.

 

006_04_2006.jpg

Ovako nešto za mene jednog dana ;) 

Podeli ovaj post


Link to post

One mu isto tako lepo stoje uživo. Svi koji su naišli i videli uživo su rekli da su mu one lepše od originala. Na netu ima puno TS-a sa onakvim (ili bar sličnim).


@rajan- čuj, sve moguće. Stvarno lepo radi menjač, kao i na prošlom Yaretu. Nisam čuo da je neko imao problem menjača sa njim , al i to se desi. 

Podeli ovaj post


Link to post

Onda odluci sta ti srce kaze......

 

A i lako ces naci novog vlasnika za TS felne ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Jutros pregledano ulje posle 400km od servisa i stoji na maksimumu kako je i nasuto. Boja čista, kako i treba da bude. Pratimo i dalje, ali ja verujem kada do sada nije nje ama baš ništa pokazalo da je će mu prijati ovo ulje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Milose, trebao si da ostavis tvoju poruku, vidis da menadzer ne posustaje. LM in

Izvinjavam se na off-u. ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

Ode u kantu offtopic

Podeli ovaj post


Link to post

Milose, trebao si da ostavis tvoju poruku, vidis da menadzer ne posustaje. LM in

Izvinjavam se na off-u. ;-)

:D  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Danas obuvena zimska obuća :) ! Uzeo neke naše(Tigrove) nove gume i stavio napred (5000din. komad) i dve polovne Semperit stavio nazad. Uradio optiku i sad je auto tip-top! Spremni smo za zimu :) !

Podeli ovaj post


Link to post

Prekjuče malo provozao auto i na 120km/h osetim lagano da mi podrhtava volan. Otišao da reklamiram balansiranje koje sam uradio pre neki dan i ispalo da su omašili za 20g na jednom točku. Sad je sve ok :)

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo ti ja rekao, pun gas do max. Mozda tu ima jos koji gram :P :D Salim se naravno, po nasim putevima i 120 je previse.:)

Podeli ovaj post


Link to post

Prekjuče malo provozao auto i na 120km/h osetim lagano da mi podrhtava volan. Otišao da reklamiram balansiranje koje sam uradio pre neki dan i ispalo da su omašili za 20g na jednom točku. Sad je sve ok :)

 

 

Rekoh ja....

blato, kamencici u tockovima, a oni balansiraju....  :nono:

Podeli ovaj post


Link to post

20g nije malo. Jbg , sutra po prvi puta idemo na autoput pa stiže izveštaj kako se mališa ponaša :) . Ako mi bude tresao volan na 200 opet idem na reklamaciju ;) .

Podeli ovaj post


Link to post

Šta si uzeo od guma? I ja ovih dana planiram da mu stavim neku zimsku obuću (standardne 175/65/14) pa razmišljam šta i kako...pozadi imam Kleberove "all-season" a napred neke letnje pa razmišljam da li možda Winteru da stavim napred...

Podeli ovaj post


Link to post

Ima sad neka akcija za Winteru. Mislim da je oko 3700 te original dimenzije. Ja sam stavio neke Firestar ili tako nešto, isto Tigar pravi. 5000 komad. Nisu imali Wintere za moje dimenzije. Bitno da su nove i da su zimske. Guma glavu čuva. Prednje obavezno stavi. Meni se Wintera pokazala jedna od boljih u praksi.

Podeli ovaj post


Link to post

Šta si uzeo od guma? I ja ovih dana planiram da mu stavim neku zimsku obuću (standardne 175/65/14) pa razmišljam šta i kako...pozadi imam Kleberove "all-season" a napred neke letnje pa razmišljam da li možda Winteru da stavim napred...

po meni je drug wintera i vise nego korektna zimska guma,tako da neces pogresiti,ja sam na predhodnom auto koristio winteru i jako sam zadovoljan bio kako se ponasala po snegu. doduse na ovom koristim Nokian w+ koji je takodje ekstra i svaka preporuka,takodje kao i ti koristim isti profil tj 175 64 r14 ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Osetili smo i Autobahn :) . Auto se ponaša extra. Maksimalu navuče sa takom lakoćom da imam osećaj da ima još jednu brzinu , išao bi 250 ;) . Slike su slikane telefonom i sam sam slikao tako da su zbog toga malo mutne. Što se mene tiče sad je komletno isproban i sve je utegnuto i kako treba. Vraćamo se mom stilu vožnje, znači maženje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast matori ! Jesi primetio da posle 4000 o/min trazi jos i kao da nema kraja ubrzanju :D Kod mene barem tako, samo sto nema gde da se "tera" velikim brzinama. Bitno kod ubrzanja da ne razmisljamo hoce li stici obici ili nece. :D ps: Vlasnici "zverki" od dvestotinak konjica neka se ne obaziru na moj komentar :D Ipak je do juce meni 110 ks i ubrzanje za desetak sekundi bio samo san :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ma ubrzava ko lud. Pretiče u momentu. Ipak je to lagan auto, razlika je nebo i zemlja kada se sa tom snagom vozi neki auto od 1300-1500kg , ne može se porediti. Ja nikad ne vozim preko 120-130. Morao sam probati kako se ponaša i prezadovoljan sam  :clap:

Podeli ovaj post


Link to post

 Meni se Wintera pokazala jedna od boljih u praksi.

Matori, bez ljutnje, ali koje si to zimske gume vozio ako ti je Wintera "bolja" ?

 

U mojoj praksi naprotiv, jedna je od gorih. Bez ulaska u cene.

Podeli ovaj post


Link to post

To Matori  :win:

Podeli ovaj post


Link to post

@stoj.milan- imao sam Fulda, Sava, Continental, Barum, Good Year, Semperit i još neke , ali se više ni ne sećam. Moje iskustvo, Good Year je broj 1. , tu nema razmišljanja. Wintera mi se je bolja od svih ovih drugih nabrojanih. Mnogi imaju neka iskustva , moja su takva. Ne znam jel ima neke veze stil vožnje , ali moje iskustvo je takvo. Baš danas pričam sa drugarom i on na Meganu baš ide da kupi gume i samo Wintera mu dolazi u obzir. Mnogi misle kao i ja. 


@Piske - :D ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Cudi me. Posebno sto ti je continental i semperit ispod tigra.. Ja sam jedanput vozio vinteru i nikad vise. Prve sezone su bile ok, ali izgleda imaju tanak sloj kvalitetnog materijala tako da kad ode prvi milimetar, odose i kola za njim. Ovo pricam za mokar kolovoz sto je i najcesci scenario zimi. Po snegu ako imaju sare kopace kao i svaka druga.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×