Jump to content
matori

Yaris 1.5 TS 2003.

Recommended Posts

po meni opet kazem wintera jeste ok guma gledano kvalitet gume i cenu,malte ne po meni je ekstra koliko kosta,sto kaze Matori continental je vrhunska guma i to stoji i nemoze se osporiti,ali gde je kvalitet vrhunski tu je i cena vise nego vrhunska. opet za nas dzep po meni je wintera sasvim ok. i mislim da nije tacno sto kaze Stoj Milan da posle prve sezonekada ode prvi mm da  nije za vlazan kolovoz.tako da to je neko moje misljenje jer i ja sam koristio  winteru i bio prezadovoljen ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja pričam iz svog iskustva. Pre nisam ni stavljao letnje gume. Stalno sam vozio zimske i svaka Wintera mi je izdržala po 3 godine. Ja sam s njima po zimskim uslovima bio prezadovoljan. X komentara ima i u temi za zimsku obuću i na drugim forumima. Nekome se nešto sviđa. Meni je vintera najbolji odnos uloženo dobijeno. Ove Starfire što sam sad uzeo(nije bilo Wintere u mojim merama pa sam uzeo te) su isto Tigrove i jako su udobne. Auto je duplo mekši nego na letnjima. Videt ćemo kad padne sneg kako će se ponašati. 

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo su uradili.

Podeli ovaj post


Link to post

super :D

 

savetujem ti da lepljenje pojacas sa jednom kapljicom super lepka.

Podeli ovaj post


Link to post

Ekstra su odrađeni. Ova dva sa poštarinom 500 dindži . Nemam sad da plaćam 20e po komadu original. Nema potrebe za super lepkom, a i ne bi da mi pojede farbu na tom mestu. Drži ovo odlično pa ako i odpadne nekad, samo operem. Zalepio već nazad, samo smišljam kako ću napred :) . Imam ideju, samo da odradim ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ako su već naumili da otkinu onda bolje da im bude lakše nego da mi i farbu izgrebu :) . prednji ću na plastiku koju sam isekao u obliku znaka pa vezicama za masku. Vezice će ići ispod stikera da se ne vide. Bojim se samo zalepiti jer bi verovatno otpan pri nekom pranju keršerom. 


Inače, peca je uradio vrh stikere. Stvarno su extra. Reci mu da mi je dužan jedan jer je rekao da jedan časti zbog tebe , a nije poslao. Baš sam hteo taj treći da zalepim na tablu :) .

Podeli ovaj post


Link to post

Lijepo i decentno!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

sto kaze Milos fabricki si to namunjio :twothumbsup:  :tlogo:

Podeli ovaj post


Link to post

Preko vikenda išao na put , 320 km pređeno. Ova relacija prosečna potrošnja 5.4l na 100km(čisto radi poređenja, na Yaretu 1.3 je ova relacija bivala prosek 4.8-5.0) .Vožnja je bila od propisane kroz naseljena mesta do 130 gde je otvoreni put dozvoljavao.  Auto se ponašao savršeno. Pošto je sa ovim napravljeno bezmalo 1000km od kupovine auta i servisa, pregledano sve i sve je kako treba. Ulje je na max. kako je i usuto i boja kako treba(Enos 5w40). Ja zadovoljan :)  

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast, nalepnice legle na pravom mestu.  :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

Uglavnom ne sipam pun osim kad idem na put.

Najcesce sipam po 20-25l sto po meracu ispadne oko pola tanka i vozim dok ne krene da se povremeno pali lampica.

U "srecno vreme" sipao sam pun pa do rezerve, pa opet pun...

Jbg, davno bese ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Malo smo se tušnuli danas i mnogo smo si lepi :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Extra, kao prelakiran, ili umochen u med.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×