Jump to content
matori

Yaris 1.5 TS 2003.

Recommended Posts

Šta će mi dva seta ? Promenim gume kad treba i dobro .

Podeli ovaj post


Link to post

I meni je ljepsi TS set...ali sve je to stvar ukusa....kao sto su pojedinci u mojoj temi predlagali da ofarbam felne u bijelo, a meni se ipak vise svidjela ona grafitno siva.

Tako da...sve je na vama.

p.s. Matori, provjeri inbox.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam imao dva seta i tako mi je bilo lakše i lepše. Drugo ne moraš svaki put da plaćaš zamenu guma. I treće volim kada neke stvari mogu sam da uradim

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko para za ts felne? :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ok mi je to Piske kad imam obične točkove za zimu. Možda bi to i uzeo. Šta će mi dvoje alu felni. 


Ne znam Wewerko. Nemam pojma koliko idu cene, a i još ne znam koje da prodam. Čisto da čujem mišljenje i drugih koje da ostavim. Meni su uživo one druge lepše. Na slikama ne izgledaju lepo kao uživo . 

Podeli ovaj post


Link to post

100 ljudi 100 cudi, auto ces ti voziti i pravis ga po svom ukusu ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bi vozio TS fabričke

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko košta sređivanje felni? Na primer da te TS sredim fabrički?


Izgledaju odlično, nisu oštećene nigde , samo se ljuska farba na par mesta .

Podeli ovaj post


Link to post

po meni su lepse Ts ali nevidim razlog zasto bi prodavao felne?samo sebi zivot komplikujes kad dodje zima>leto da stalno skidas i montiras gume. po meni je logicno u toj verziji da imas i letnje i zimske gume namontirane. pa samo zamenis. ja na tvom mestu bi TS montirao za letnju varijantu a zimske na te druge felne/ barem bi ja tako uradio ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Kontaktiraj Gagija za farbanje felni

Podeli ovaj post


Link to post

Čestitke na kupovini. Uz dobre pneumatike ima da leti.

Podeli ovaj post


Link to post

Nek je sa srecom i da se navozas. :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Evo malo kasnim sa cestitkama, ali hrabra odluka. Svi nesto beze od zujalica a potrosnja nije velika, ma dok operes dizne, malo jos nastelujes motor, ima da bude mrak...... PS, fabricke felne ostavi, kvalitetnije su ipak, a posto moraju da se srede, lako ces unutrasnju stranu kraka ofarbati u crno, a onda mozes prednju stranu kraka i polirati ako hoces

;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala care :) ! Nema šta da se šteluje. Radi motor kao sigerica. Novi Sad-Šid preko Fruške Gore(znači bilo i brdske vožnje) , malo vozikanja po Sremskoj Mitrovici i na kraju 5.5 litara prosek. Ja prezadovoljan sa potrošnjom (ipak je ovo auto od 106ks) . Još samo da se pređe malo veća kilometraža, da vidimo kako će se Eneos pokazati u ovoj mašini i to je to. A za felne ću videti. Još ne znam, lepe su mi na autu i jedne i druge s tim što sam za Xtreme i sentimentalno vezan. To ću još videti.

Podeli ovaj post


Link to post

Cestitam! P.S. Ceznem za ovakve lajsne na pragovima  :blush:

Podeli ovaj post


Link to post

bravo i svaka cast na izboru, isti kao moj jarisa.

fabricke felne ne diraj  odlicno mu stoje..

sto se guma tice stavili ljudi ono sto je jeftinije, njegove fabricke dimenzije su 185/55/15 ali ta guma kosta bar duplo vise od 195/50/15 a nikakve razlike nema.

ako ti je menjac ok ja mislim da ni od cega drugog te nece boleti glava.

sto se ulja tice vidim sipao si eneos proveravaj na svakih 1000 km, meni je ts pojeo to ulje.

i jedan savet sto se tice enterijera> kupi za vozacevo sediste  presvlaku jer je meni poceo da se nekako raspada materijal...pocele se neke rupice pojvljivati...sad mozda to nije slucaj ali mi je izgledalo kao da nije neki kvalitet.

uzdravlje da ga vozis/

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na čestitkama. 

@rajan- hvala na savetima. Proveravam ulje svaki drugi dan da vidim kako se ponaša jer sam tek kupio auto pa da ga upoznam. U svakom slučaju ćemo videti kako će mi se ponašati Eneos. Videt ću komplet presvlake da uzmem jer su sedišta očuvana pa da se ne uništavaju. Felne ću još videti. Extra mu stoje i one druge ,a na netu ih ima sa sličnim i vidim da super izgledaju. Gume bi mu stavio original ,a koliko vidim cena je malte ne ista kao i ove na njemu. Možda su pre bile skupe, sada su u klasi drugih. Najbitnije mi je prvo upoznati motor i kako se Eneos ponaša u ovom motoru.


Da, i menjač je odličan, u svaku brzinu ide lagano i mekano, a i kvačilo je odlično. Ne znam za te probvleme sa menjačem , nisam čuo da je neko imao. 

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo malo  danas na Fruškoj Gori. Prase nisam slikao ;):)

Podeli ovaj post


Link to post

E sad ce zbog ne slikanja praseta da te prati losa karma......sala :)

 

Ipak su fabricke majka....

Podeli ovaj post


Link to post

Eto ja imao, kupio jarisa bio u toyoti na pregledu kazu casa.... Posle mesec dana pocelo nesto da se cuje kao kad lose plocice deru disk.. Metalan zvuk, ja mislio lezaj ili nesto na tocku al provalim da kad stisnem kvacilo zvuk nestaje. Ispostavilo se lezaj na 3coj brzini, a menjac je saltao perfektno...

Sve u svemu super si prosao.

Podeli ovaj post


Link to post

@mahatma Uh kako mu leze ove OZ bruka. :-) +1

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×