Jump to content
MikSa

voznja i iskustva sa HHO

Recommended Posts

@Laki72- u kom smislu je pokushavao?

Podeli ovaj post


Link to post

Kupovao je neki generator, pa ga modifikovao...

Pa je posle opet nesto prepravljao, budzio...

Na kraju je skinuo sve.

Ne znam detalje, al znam da mu je komentar bio u stilu, 'ma pusti, eto probao sam'...

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam probao, pa ne mogu da komentarisem.

 

Generalno, poznavanje fizike iz osnovne skole i zakona o odrzanju energije me je odbijao od varijanti perpetumobil resenja, bila ona potpuna, ili delimicna poput ovog.

:D

Dozvoljavam da sam u krivu, ali ne mislim da je HHO generator realan za bilo kakvu ustedu, posebno onako primitivno konstruisan kakav se nudio po oglasima.

 

Uz to, kontrola kolicine goriva koja bi na ovakav nacin usla u motor je maltene nikakva, te je jako upitno kakve bi efekte imala na delove.

Podeli ovaj post


Link to post

Upoznao ja lika sa RAV-om D4D koji to ima. Mislim da je vise placebo prica nego realnost. Kuka kako od BGD-a do NISA mora da staje i da doliva vodu :)

Podeli ovaj post


Link to post

neznam, ali eto ima neka prica na netu gde je ekipa Galilea vrsila ispitivanje i navodno se ustedi 20% goriva.pa reko da vidim dali je neko to imao i vozio :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ovaj iz galilea ne sipa isto gorivo pre i posle ugradnje. Obrati paznju na boju pistolja

Podeli ovaj post


Link to post

vidi stvarno nesipa iz istog pistolja :o  auuu jbt dva puta crveni i dva puta zeleni pistolj :)

Podeli ovaj post


Link to post

@Mikša Gde ćeš pored plina ,još da ugrađuješ i HHO generator. Pa ne može da ide a da ne troši ništa ;) 

Podeli ovaj post


Link to post

piske>nisam drug ni mislio da ugradjujem hho,vec sam gledao na netu pa reko da pitam dal neko ima iskustva stim i dal je to toliko isplatljivo.

cisto informativno sam pitao. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×