Jump to content
Milos CTS

Chat 2016

Recommended Posts

Ovaj auto ispod 300.000km nije, ne odlazi koža ispod te kilometraže na bavarcu

Imao je drugar sličnog bmw-a, isto automatik, vraćena mu kilometraža sa 400 k km a unutra auto kao nov.

Podeli ovaj post


Link to post

Kod premium trojke, bmw, audi, mercedes, mora i izdrzi preko 500k km, osim ako neko nema smirglu na dupetu posto ima tablice probao sam taj bmw cisto iz znatizelje kako mu radi menjac, perfektno, i motor i menjac. Ali oseca se miris na cigarete unutra, bas deluje umorno i istroseno. Zato i kazem da je pisketov tri svetlosne godine u odnosu na taj.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Nekad bilo da je stavljana koža koja traje. Pisketov će enterijer preživeti dva nova ovakva. 

Podeli ovaj post


Link to post

hahaha Vidi se na oko da je deblja koža kod starijih kola. Deda (prethodni vlasnik ) je održavao kožu svaka mu čast. Čovek je bio profesionalni vozač. Ja sam je par puta prebrisao magičnom krpom. Dosta sam  korisnih saveta dobio od čoveka u vezi održavanja kože , vožnje.... 

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

E, sad Piske mogao bi da otvoriš novu temu "Kako održavati kožu", i preneseš savete da i mi mladji naučimo nešto . A, može i podnaslov " Kako održavati kožu kad vam auto udje u pubertet, ili kad postane punoletan(18+ only)."

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

:) 

Podeli ovaj post


Link to post

Čekao sam da je neko pronađe :D 

Podeli ovaj post


Link to post

@Mića

pa jel misliš da je trebalo oni svi postovi da ostanu u chat sobi?

Narode, otvarajte nove teme, piše se o zanimljivim stvarima. Mislite i na neke nove ljude koji će doći kod nas za savet i sugestiju. Nerealno je očekivati da se ljudi snađu u Chat sobi koja ima xxx strana, ako je neka zanimljiva tematika.

Podeli ovaj post


Link to post

ma neee, video sam da je bila otvorena nova tema "isplativost popravke yarisa..." ili tako nesto, svi postovi iz chata koji su se ticali yarisa od vedo su bili tamo i odjednom nema teme, nema postova.... :o

Podeli ovaj post


Link to post

@Mića

aha, pa sve je to tačno izuzev toga na kraju, kako nema teme, ima teme. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

ha ha, sad me vidis sad me ne vidis  ;)

ma znam da sam nesto hteo da napisem na tu temu i odjednom sve nestalo  :lol:

Podeli ovaj post


Link to post

Imam jedno pitanje u vezi dpf filtera . Kako se ponašaju toyotina vozila ? Većina vozila muku muči . Cene za zamenu su velike a uklanjanje istog isto problem . Fizički ne ali softverski da.

 

Послато са SM-J500H уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ne bi znao koja je dimenzija za jare.Nek ti kazu ovi sto imaju yarisa. A mozes i da izguglas koja ti dimenzija pasuje.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

dimenzije matica za felne su iste za sve toyote, zavisi samo koji ti oblik vrha treba.

 

M12x1.5 je dimenzija matice

Podeli ovaj post


Link to post

Gde da mogu da kupim matice za alufelne?

Pitaj kod zivkovica, i pitaj samo za matice i nista drugo

Cena je bila oko 2€ po komadu.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

dimenzije matica za felne su iste za sve toyote, zavisi samo koji ti oblik vrha treba.

 

M12x1.5 je dimenzija matice

Od čega zavisi oblik vrha?

 

Pitaj kod zivkovica, i pitaj samo za matice i nista drugo

Cena je bila oko 2€ po komadu.

 

Послато са SM-J500FN

E super, Živković mi je blizu pa ću da skoknem do njega.

Podeli ovaj post


Link to post

dimenzije matica za felne su iste za sve toyote, zavisi samo koji ti oblik vrha treba.

 

M12x1.5 je dimenzija matice

Mislis ravna za alu felne ili konus za gvozdene, pricam o oem felnama.

 

Послато са SM-J500FN

Podeli ovaj post


Link to post

Imsa i na kupujem prodajem. Zteba pronjuskati. Vidjao sam

Podeli ovaj post


Link to post

@mica ne znam kako je na OEM felnama :(

Podeli ovaj post


Link to post

koristi pretragu, o ovome se već pisalo

Podeli ovaj post


Link to post

×