Jump to content
Milos CTS

Chat 2016

Recommended Posts

Au bre šok :(
Nek mu je laka zemlja

Podeli ovaj post


Link to post

Tuga...

Bolovao je vise od godinu dana...

Podeli ovaj post


Link to post

Mlad čovek. Šteta. Laka mu zemlja

Podeli ovaj post


Link to post

Kako se moze saznati na kojim deonicama auto puta u Nemackoj nema ogranicenja brzine?

Podeli ovaj post


Link to post

Pa najlakse ri je sa nekom od navigacija.

Upises odrediste, pa onda aktiviras simuliranje putovanja.

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam koliko mu je merodavno jer navigacija cita trenutno stanje, ako je negde kisa ili su radovi pale se led paneli sa trenutnim ogranicenjem. Na vecini ap je od 22-06h ogranicenje 130 a preko dana nema limita. Tako da ako se igra sa navi posle 10 uvece imace ogranicenje gde ga preko dana nema.

Podeli ovaj post


Link to post

Pa valjda imaju znakovi na autoputu!?

Podeli ovaj post


Link to post

Ima ali

 

navigacija cita trenutno stanje, ako je negde kisa ili su radovi pale se led paneli sa trenutnim ogranicenjem.

Pa i u hrvatskoj je tako, ako je pljusak, jak vetar, led, bez obzira sto je na znaku 130 preko led panela te usporava shodno trenutnom stanju na putu, navi dobija istu tu informaciju.

Podeli ovaj post


Link to post

Da, ali ako iskljucite internet, navigacija nece 'vuci' trenutnu informaciju, vec ce pokazati ogranicenje koje je po difoltu.

Podeli ovaj post


Link to post

Cekaj, ali navi u kolima nema veze sa netom, mislis gps da iskljuci ?

Podeli ovaj post


Link to post

Navigacija treba da ima TMC prijemnik, preko kojeg dobija stanje u saobraćaju. On nema veze sa internetom.

* TMC Prijemnik je antena i softver koji sa zemaljskih radio predajnika dobijaju informaciju o stanju na putevima i prohodnosti istih. Uređaj koji podržava TMC prijemnik može da vam uštedi dosta vremena računajući rutu koja je prohodna.

Podeli ovaj post


Link to post

Kako se moze saznati na kojim deonicama auto puta u Nemackoj nema ogranicenja brzine?

Označeno je, lako ćeš se snaći . 

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i sveze, najsvezíje info od jutros, salcburg-minhen-ch granica, puno radova i retko gde je moglo da se dise punim plucima.negde su cak nj 60 ogranicili po par km, uglavnom na 80 i 120. Signalizacija besprekorna tako da nemas brige. Opalio sam ti par fotki ali su mi na kameri.benzin oko 1.23 gas 0.80 i nesto.

P.S-kontrolisu strane table na granicama, nista opasno ali da znas.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Mico, bice aktuelno za nedelju dana ali bas taj neki deo je u pitanju.

Podeli ovaj post


Link to post

Izgleda da je za mene najbolje da kupim jednog dana nov auto..

:D Ma nemora nov nego neka :toyota:  :yes:

Podeli ovaj post


Link to post

:yes:  :tlogo:

Podeli ovaj post


Link to post

Sve što je rađeno na kolima je potrošan materijal . Nisam imao nikakve velike intervencije.. Izgleda da je za mene najbolje da kupim jednog dana nov auto..

Za svakog je najbolja opcija nov automobil. :D

Seti se H. Fordove izjave ;)

Nije rekao ni jedan od modela Ford, vec je rekao da je najbolji automobil - nov automobil.

I ja to potpisujem.

Razlika u kvalitetu samo kasnije odrazava sliku do kada ce neki model biti "kao nov".

Eto u tom duhu ja 2009. kupih Punto classic 1.3 Multijet, proizveden u Srbiji (zemlji poznatoj po kvalitetnim automobilima ;) ) i mogu reci da za 6,5 godina i 75.000km imam zamenjen 1 akumulator, 4 zimske gume i redovne servise od troskova. :)

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka čast novom autu , ali ja ga nikad ne bi kupio. Kad bi bilo para, ja bi kupio što stariji. Nikakvu draž ne vidim u novom autu. 

Podeli ovaj post


Link to post

×