Jump to content
stana

TOYOTA Oglasi 2016

Recommended Posts

Ni na jednoj Toyoti to godište nije volan tako izlizan a ni pedale toliko istrošene. Što govori koliko je auto prešao, smešne su pare da se to zameni. Drugo čovek nije prvi vlasnik od 1997 već navodno njegov brat... Znaću više tek kada budem video auto . I drugo ne pada mi napamet da menjam svoj auto za 6 godina stariji bez obzira o kojoj se marci kola radi bez doplate od 1000e. Moj auto ima očuvan enterijer kao nov, sa kožnim sedištima, klimom i sve je ispravno i sve radi.. Ne bih se uopšte upuštao u takvu transakciju niti prodavao svoj auto da mi ne trebaju pare.

A ako ima ogrebotine, razbijenu štopaljku itd to su za mene sitnice... 

Da završim loše su slike i na osnovu njih ne može da se vidi kako je auto ofarban kakvo je stanje limarije itd. Nije to samo za ovaj auto nego za svaki. Mora da se ode da se vidi uživo. Na osnovu oglasa može samo da se kaže da ga vredi pogledati i ništa više. 

Podeli ovaj post


Link to post

A što se tiče Miloša Storellia naravno da ću kod njega presvući volan sa kožom. Kao što sam i presvukao nebo na BMW-u ..Iz jednostavnog razloga, kada sam otišao kod Miloša nisam bio kod majstora već kod prijatelja koji me je ugostio , počastio ... i platio sam 50e i ako je Miloš tražio manje. Jer ako smo prijatelji to ne znači da ti treba da radiš za mene ispod cene. Prijateljstvo se ogleda u nekim drugim stvarima barem za mene, koliko te neko ceni, poštuje i šta je sve spreman da uradi za tebe.... I to mora da bude obostrano u suprotnom nije pravo prijateljstvo.

Znam, svestan sam da sam  nadrndan, nervozan, negativan već duži period ...  Hvala svima što me trpite takvog. 

Podeli ovaj post


Link to post

Sve je ok.
Kasno je... uzmi snikers nisi sav svoj kada ti se spava :P

Podeli ovaj post


Link to post

Odlično je očuvan s obzirom na godine. Sviđa mi se što je vlasnik sačuvao originalan izgled auta. 

Podeli ovaj post


Link to post

Videćemo Mikša ako se dogovorim sa čovekom oko doplate a i moram da vidim auto uživo, da vidim kako je ofarban kakva je mehanika (trenutno je bez ulaganja) . Ako bude bilo ozbiljno pitaću vas na šta sve da obratim pažnju .

ja i dalje mislim da je to super kombinacija i da je auto  kako ja vidim 8\10 i mislim da bi trebalo to u skorije vreme otici i pogledati ;)  :japan4life:  :ftoyo:

Podeli ovaj post


Link to post

Uhhhh, a meni se baš svidelo ovo yare, jedina mana(bar sam tako mislio dok nisam video ovu sliku merača) su troja vrata. Zar je moguće da prodavac nije video na šta taj merač liči!!! Ili, je to njemu normalno, i ima "priču" za stanje u kakvom je merač, a samim tim i motor? Nisam stručnjak za mehaniku i ne znam šta bi moglo da dovede do ovoga sem da nije skoro menjano ulje, ili je pogrešna gradacija, tip i marka ulja koja je sipana? Možda i ovo nije strašno, ali bi mene ovo na prvi pogled odbilo od kupovine. Trebao bi stvarno neko od poverenja i znanja u mehaniku da me razuveri da ovakvo stanje "nije strašno".

Podeli ovaj post


Link to post

Nema majstora koji moze da vidi motor iznutra.. :(

 

Da makar moze da se otvori poklopac ventila..

 

Ovo je bukvalno kockanje...

Podeli ovaj post


Link to post

Batali to 


ja i dalje mislim da je to super kombinacija i da je auto  kako ja vidim 8\10 i mislim da bi trebalo to u skorije vreme otici i pogledati ;)  :japan4life:  :ftoyo:

Ne javlja se čovek. Imam ponodu za mečku c klasa dizela 97, zamena je u pitanju. Pa ako se ne javi ovaj za toyotu idem da pravim posao. Jb od ljubavi se ne živi . 

Podeli ovaj post


Link to post

Yare lepo izgleda izvana, ali želatina u motoru :) . Kako to neko samo dozvoli!?


Uvek ima neka caka u ceni. Posle izađe ko svetog petra kajgana.  A kad su neki rekli da je skup onaj Yaris od prijateljice što sam stavljao ovde na prodaju. Od prvog dana servisna i sve ubeleženo. 

Podeli ovaj post


Link to post

Batali to 

Ne javlja se čovek. Imam ponodu za mečku c klasa dizela 97, zamena je u pitanju. Pa ako se ne javi ovaj za toyotu idem da pravim posao. Jb od ljubavi se ne živi . 

:(  e jbg -_-  sacekaj jos malo pa pokusaj ;)  :toyota:  :japan4life:

Podeli ovaj post


Link to post

Batali to 

Ne javlja se čovek. Imam ponodu za mečku c klasa dizela 97, zamena je u pitanju. Pa ako se ne javi ovaj za toyotu idem da pravim posao. Jb od ljubavi se ne živi . 

Eno ga batica spamuje po starom forumu i salje poruke svima... :D

Podeli ovaj post


Link to post

WEW>>> sad videh o cemu pricas  :lol:  :D  Znaci Piske ga trazi na pogresnom mestu :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ne nego on nas trazi na starom forumu :D

Podeli ovaj post


Link to post

Sace on i na ovaj ;) ,obavesten je da se tamo neisplati pisati i kaciti oglas po tudjim temama :D  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Da... Svasta sam video,al' onako biti uporan...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sta bi sa Rollom GTi?  :) jel to nasla vlasnika?

 

post-3-0-34152300-1468524740_thumb.png

Podeli ovaj post


Link to post

Nismo se još dogovorili oko doplate. Ako je proda neka mu je sa srećom. Najlepša celica T 180 koju smo većina nas pregledali prodata je za 1200e sa klimom i sekvent plinom poslednje generacije. Ta dva auta po meni ne mogu da se porede uopšte (corolla 1.6 gti iz oglasa i  sada  Nešina celica 2.0 gti T180 ). 

Podeli ovaj post


Link to post

Slazem se da se nemogu porediti,ali ta Ceca je jedinstvena i neverujem da kod nas ima jos neka u takvom stanju  a pogotovo za tu gore navedenu cenu.  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Slažem se da sada kako izgleda je ubedljivo najbolja celica to godište kod nas. A ovu corollu nije niko video niti iko bilo šta zna o njoj. Zamolio sam čoveka da mi pošalje bolje slike na mail u petak, čekam još uvek da pošalje..

Podeli ovaj post


Link to post

zamisli ga uz to sa jos iljadu evropskih kovanica ako hoce taj da mu doplati za bmw, hoce covek bmw, mada ....moze piske jos malo vise da mu trazi, atraktivan je ovo auto bez obzira na godine  ;)

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×