Jump to content
stana

TOYOTA Oglasi 2016

Recommended Posts

To je bilo brzo, ali i za očekivat kada se uzme u obzir odnos uloženog i dobivenog. :)

Podeli ovaj post


Link to post

@@marx Nadam se da će Avensis II zameniti yare :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Ako je adresa tačna, auto je kod nas u kraju na Zvezdari. Nije ga slikao u Koste Abraševića.

Podeli ovaj post


Link to post

Da, da, cena veoma korektna. Posto sam licno uvozio versa iz Belgije, otprilike je to to koliko bi kostalo bez ugradjivanja preprodavca (auto placa)

Podeli ovaj post


Link to post

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8960952/toyota-celica-gti​

 

Toyota_Celica_gti_1991_Polovni_Automobil

 

Pre nego što se neko se zaleti, možda bude od koristi, priča je sledeća: Auto dve godine nije registrovan i ne zna se da li je u tom periodu uopšte paljen i vožen, nije odjavljen uopšte, a ne vodi se na trenutnog vlasnika već na neku devojku iz Velike Plane koja studira sad i živi u Zemunu koju kao može da nađe, jer on nema ovlašćenje a auto je kod njega samo par meseci. Pri tome tvrdi kako je auto mehanički ekstra i limarija super. Kada sam rekao da posedujem takođe taj auto samo slabiji i da znam odlično taj auto odmah je počela druga priča kako se on ne razume baš najbolje.

 

Ne daje broj ​šasije da se proveri da li je GT-i ili ST-i, a nema pojma koji je motor a "nema vremena" da otvori haubu da pogleda oznaku.

Takođe, nema klimu  uopšte ( retka i čudna pojava za GT-i ), zadnja cena kao ​700€, ko hoće za delove možda, ovako sve liči na igru bez prestanka sa prevodom i registracijom i neku tešku zajebanciju, nije vredno cimanja po mom mišljenju da se razmišlja kao o ozbiljnijoj kupovini.

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

@@Mello87

Ma taj auto je non stop na oglasima,neka muljačina. Dobra celica košta papreno a ovo je neki leš.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Zaboravio si link ka oglasu

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8751477/toyota-avensis-20

 

Dobar je to plac, imaju dobre automobile, sve dokumentovano. Video sam taj avensis, odlican je. Ima svez teh.pregled u ch, nije lupan, farban, enterijer 10 od 10, kome treba takav auto to je dobra kupovina.

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Izmenjeno od Mića

Podeli ovaj post


Link to post

Јел Мићо? Веома сам заинтересован за тај ауто.....комшија ми нуди А4 1.9.тди 131 кс 220х на сату за 5100е...ја сам више за овог Авенсиса ако је толико добар! Звао сам каже да је.редовно сервидиран и одржаван и права је км..

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo je kraca verzija Avensisa,obrati paznju ako ti treba gepek.

 

Poslato pomocu TT

Podeli ovaj post


Link to post

252f4b1ac05942a4aaf487ea9f0433ca.jpg Како да знам то? Наравно да.ми.треба.гепек.због.бебе...

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Звао сам каже да је.редовно сервидиран и одржаван и права је км..

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

po svemu jeste, ima komplet dokumentaciju, mala okrugla zelena nalepnica na soferci u donjem levom uglu mu je da je prosao kontrolu izduvnih gasova, ne znam, pogledaj auto, juce sam bio na tom placu sa ortakom, gledao je neki subaru, po svemu sva kola im imaju urednu dokumentaciju i u odlicnom su stanju. osim toga oni ne smeju da falsifikuju ch servisne knjige jer taj ko je tamo kupio auto odgovara za to, mozes da ga tuzis i dobijes, tamo se odgovara krivicno za bilo kakvo cackanje kilometraze.

 

Ovo je kraca verzija Avensisa,obrati paznju ako ti treba gepek.

 

Poslato pomocu TT

zar ovaj avensis nema veci i prakticniji gepek od sedana?

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Od kojeg sedana?

Samo sam ti skrenuo paznju da je ovaj Avensis malo kraci od klasicnog i jos malo kraci od karavana. Karavan je majka za gepek,velik, funkcionalan i upotrebljiv. Ovde ces staviti kolica i nista vise,steta za veliki auto te klase da nemas dovoljno veliki gepek.

Ps. Ne znam kako se ova verzija zvanicno zove.

 

Poslato pomocu TT

Izmenjeno od stana

Podeli ovaj post


Link to post

pa ovo je liftback avensis, mislim da ima prakticnija zadnja vrata ako nekome treba veci gepek....

post-132-0-49370100-1476817451_thumb.jpg

Izmenjeno od Mića

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je bolja varijanta i praktičniji ovaj Avensis sa 5-oro vrata, nego sa 4. Našao sam podatak da mu je gepek 510 litara, proširiv sve do 1500 litara. Ne znam koliko litara ima gepek sedana, ali sigurno da veće varijacije na temu ima 5-ovratni Avensis.

Izmenjeno od pex77
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Eto onda sam lupio glupost. Sorry.

Drugar je imao sedan verziju i pricao mi je da ne moze da prezali sto nije uzeo karavana bas zbog gepeka. Mozda sam zato ishitreno rekao da je mali gepek i prevideo peta vrata.

 

Poslato pomocu TT

Podeli ovaj post


Link to post

89253f299d434d4c2380fc7c87152aad.jpgcca4f188da17715c1b7070741d047bb7.jpg

@@stana Ma, nikakav problem, nesporazum.

Fino stane u ovaj gepek. Po meni pravi izbor, ako se izuzme karavan.

Podeli ovaj post


Link to post

Eto onda sam lupio glupost. Sorry.

 

ma jok, prevideo si, po meni ovo je cak i bolji izbor od karavana, niko ti ne gleda u gepek, imas karoseriju limuzine koja je lepsa, karavan benzinac se tesko prodaje, a u ovaj gepek staje pa skoro isto kao u karavana, a tek kad se obore sedista.....za normalne potrebe apsolutno vise nego dovoljno ogroman gepek  :)

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Шта мислите јел може цена доле за кеш и колико?

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

У гепек стаје толико да једна особа тешко може да изнесе из три пута (по габариту наравно).... Мислим да је цена коректна, али пробај да га узмеш за 4500... (Наравно види гуме у каквом су стању, а зимске не иду колико видим уз њега... то ти је око 400 евра још одмах - наравно има и јефтинијих ако га мало возиш зими)

Podeli ovaj post


Link to post

Шта мислите јел може цена доле за кеш и колико?

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Sigurno da da, jer za taj subaru su rekli da je oglasena cena za kredit sa uracunatom kamatom. Sto novak rece mislim i ja da ovo ide za 4500 kesa.

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×