Jump to content
stana

TOYOTA Oglasi 2016

Recommended Posts

Hoces, yaris ima mogucnost pomeranja zadnje klupe ali bez obzira na to gepek mu je u osnovi plitak i dovoljan samo za kolica za bebu, gde sve ostalo. @@Dadomonte888 moze iz prve ruke da ti prenese utiske kako funkcionise. Ja imam oba automobila i realno corolla ima vise prostora. Za dvoje yare je vise nego ok, za dvoje sa jednom bebom ok, sa dve bebe ne znam sta da ti kazem. E sad ako gledas yare, savet petrolheada i novopecenog dizelasa, gledaj 1.4 d4d kao moj. Imam samo pozitivno misljenje i utisak, nemas plivajuci, dpf filter, super ide, malo trosi, nije bucan, jeftin za odrzavanje, genijalan auto

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Od Avensisa u liftbek varijanti (jer sedan nema dovoljno veliki prtljažnik za tvoje potrebe)  stigosmo do Yarisa i to sve u dva dana.I od motora od benzinca od 2.0 preko 1.4 d4d do 1.3 benzinca. Mislim da nema potrebe da komentarišem veličinu prtljažnika Yarisa . Moraš sam da odlučiš šta hoćeš, želiš i koji auto će zadovoljiti tvoje potrebe. Tu ne može niko da ti pomogne. Mogu ti samo dati savet otidi do placa probaj, provozaj svaki od automobila i vidi koji najviše odgovora tvojim potrebama. Za ostala pitanja, nedoumice tu smo. 

Izmenjeno od Piske
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

оке Писке

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Извињавам се свима ако сам досадан...једноставно хоћу Тојоту и амин....и онда вијам тражим све...нећу швабова!

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Nemas zbog cega da se izvinjavas.Ne kupuje se auto savaki dan,pitaj i dosađuj,bolje i to nego da se zeznes posle. Ko hoce da ti pomogne nek pomogne a ko nece nek preskoci temu i gotovo.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Хвала Франк...одо сутра да видим ,једног авенсиса. Послушао сам поскета и одлучио се. Авенсис или.Корола.

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

b98e1c0ad14e54f5ecd021f8acd882f9.jpg

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

f029ad8e18769caca3ff48120598aed3.jpg

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

оке Писке

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Извињавам се свима ако сам досадан...једноставно хоћу Тојоту и амин....и онда вијам тражим све...нећу швабова!

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Nisi dosadan. Polako. Pogledaj, probaj kola. A za sve ostalo smo tu :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Vileni,svi smo bar jednom bili u situaciji u kojoj si ti i znamo da ti je haos u glavi. Polako i ne srljaj. Bez majstora nista!

 

Poslato pomocu TT

Podeli ovaj post


Link to post

Е овако ...звао сам за зеленог Авенсиса дизел...мислим да је фејслифт и овако стоје ствари...цена је била 4800 еура. Све договорено да идем сутра зором да га видим.. међутим сад ме зове човек старији пензионер како је цена 5200 јер је пре 3 дана урађен велики сервис ..урађени су шпанери ролери пумпа нека и још штошта плаћено 480е ако сам добро чуо...

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Aj molim te kad postavljas screenshot oglasa, stavi i link da ne moramo da trazimo konkretni auto po oglasima.Hvala

Velika je prednost ako je uradjen veliki servis,ne moras ti da juris delove i majstora.Ako ti se svidi auto nek ti ga da za pet soma i lepo svima.Al samo ako je auto puška.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Nemas zbog cega da se izvinjavas.Ne kupuje se auto savaki dan,pitaj i dosađuj,bolje i to nego da se zeznes posle. Ko hoce da ti pomogne nek pomogne a ko nece nek preskoci temu i gotovo.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Jel se to na mene frank odnosi ? Ovako ti kada daješ savete bolje daj savete koji vrede nešto ili preskoči temu i gotovo :) 

A što se tiče ovog Avensisa traži račune od vodene pumpe, kaiševa i španera i pitaj kod koga je uradio vel.servis. Ako nema račune cena ide dole kao da vel.servis nije urađen.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Има каже све рачуне...и имао зимске гуме...контао сам да дам 5200 ал да ми да зимске уз њега..

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci definitivno si se za avensis odlucio?

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

На колико се ради тај велики.сервис...сваке.године?

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

код бензинца на 80к-100к или на 5 година...

 

п.с.

ладно ставио човек пресвлаке на седишта.... конзервиран значи...

200к км, код дизела обрати пажњу на неке друге сервисе... али то ће ти рећи мајстор или упућенији овде...

Izmenjeno od novakno1
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci definitivno si se za avensis odlucio?

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Па да...видећемо у суботу...ако каже мајстор да је са Королом све оке онда ћу њу узети и уштедети 800е...

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

На колико се ради тај велики.сервис...сваке.године?

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Reko ti je novak, da dodam, zavisi da li su kopije kajsa, pumpe itd ili oem delovi. Sa oem delovima oko 80-100k km si miran, 7-8 god. Sa kopijom do 60k km ili max 5 god.

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Izmenjeno od Mića
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Да..само .што је.овај аурис дизел!

авенсис ...спава ми се опростите ми

Шта су оем делови како дa знам да ли су то или ниси мадс реће у сервису ако не.узмем Королу у суботу

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Nema veze, oem delovi imaju duzi zamenski interval od kopije, nadam se da nije metnuo jeftine kineske kopije.

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Što se tiče prostora u Yarisu, Mića je sve objasnio...Jeste, ima pomjeranje zadnje klupe, možeš da dobiješ veći gepek, ali ne nešto pretjerano.  Ja sam problem riješio tako što sam kupio krovni kofer, i za sada imam dovoljno prostora :D , dok ne dođe treća beba...hehe, a onda neku corollu verso sa 7 sjedišta da tražim.

 

Što se tiče zelenog avensisa, nek majstor obrati pažnju na dizne, to je avensisima slaba tačka.  Otac je imao ovakvog avensisa samo karavan, sa ovim motorom, auto je komforno, lijepo ide, malo troši, na otvorenom ispod 6l/100km.  Takođe ovaj model ima plivajući zamajac, a to je prilično skupa popravka...možda ga je dedica lagano vozio, pa nećeš imati taj problem, al opet, auto ima 220.000km na satu.  Da ja kupujem, gledao bih nešto što je manje prešlo.

Corollu mi na slikama ne djeluje kao da je očuvana, ima sitnica koje te navedu da ukoliko vlasnik nije vodio računa o tim sitnicama, kako li je tek održavao auto, ne znam, to je neko moje mišljenje.

Podeli ovaj post


Link to post

3b4c6412d8134ae0caf73db4801c676c.jpg0a582a28c5682ba85fbefd09a0b0c534.jpgfb7ef2ac60d9fb095ec756e21ad11e9f.jpgbb77a591593cd3c701b83ca63aa1a020.jpgddb7c7df4f0522d401d4c650c4427f24.jpg zakazan pregled za pola sata u Niponu u Veterniku deluje mi oke

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Kupovina auta live Samo na tcs

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Robert vazi za ok majstora (vidim poslednji pecat u servisnoj knjizi). Garaza i servis su mu na Telepu. Ja sam terao auto kod njega pre nego sto su Trio i Nippon otvoreni.

BTW: Ja mislim da je serija "Prvi Servis" snimana u njegovoj garazi/servisu!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Да Роберт је одржавао ауто. Иначе школски друг од власника. Каже да су стављани оригинал делови у ауто

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ливе.хехехе 66074f3da5b2165a49d210d824ccc46c.jpg

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Е овако. Ђоле каже да је ауто доста добар. Фслинке на ауту су две задње гуме. Два силум блока задња. Предњи дискови и плочице. Сем тога све је уреду дизне и то све је добро квачило исто. То ме изађе све са рукама око 20 сома динара без две задње гуме. Зимске иду уз ауто њих нисам видео. И регистрација истиче за 2 месеца. Видећемо каква ће Корола да се покаже ујутро

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×