Jump to content
stana

TOYOTA Oglasi 2016

Recommended Posts

@@Vilenjak

Rekao si pre par postova da ne vredi ni 3600 e a sad pregovaras za 4000 e sa njim.

Ja je ne bi ni uzeo u razmatranje da sam video to sto si ti video danas za te novce.

Idi do Mice pogledaj njegovu Corollu.

Neka ti njegov auto bude neki reper za ostale Corolle koje budes gledao ako se odlucis za Corollu.

Ja nisam znao da Mica razmislja da proda svoju, ali da gledam corollu ja njegovu ne bi zaobisao. :-)

 

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

@@Mića Izvini, obrisao sam ceo post. Tek sad sam ukapirao da govoriš o E12, a prethodno je bila E115. Izgubio sam više nit.

Izmenjeno od pex77

Podeli ovaj post


Link to post

U pravu si svi koji ti kažu da se ne zalećeš.

Ja sam od maja tražio auto, pa sam ga kupio u septembru. Doduše, gospođa je htela da kupi Bravo 2008-2009.godište. Obišao sam sve placeve sa dijagnostikom, zavlačio se ispod auto, tražio dlaku u jajetu i svima je nešto falilo. Oni koji su bili u dobrom stanju bili su precenjeni. Jednostavno, dobar auto ne može da bude jeftin. Uzmi sad još da je u pitanju Toyota, očuvan auto nikako nije jeftin. Na kraju sam kupio Yarisa iz 2007.godine (uspeo sam da je ubedim, sad imam dva Yarisa). Ako ti gori pod nogama da kupiš auto, onda se prekrsti, kupi, pa šta bude. Ako ti se ne žuri, pogledaj sve i čekaj, naleteće neki dobar, a kad se pojavi dobar auto u oglasima, proda se u roku od 48 sati. Moj budžet za auto je bio 5500 eura, a kupio sam auto za 4000. Kupio sam ga u Toyota Broker u Bogatiću. Lepo spisak šta je za zamenu, pa je spuštena cena za cenu delova i svima dobro. Nezaleći se sa kupovinu, kasnije može skupo da te košta.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Одо ујутро за Инђију да видим Јариса 2008.Рнб па ћемо да.видимо

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Produzi za BG i pogledaj Micinu Rollu ako ce je prodati, meni bi on bio prva stanica. 

Podeli ovaj post


Link to post

svakako ti je bolje da uzmes poznat auto pa cak i da platis malo vise znas da nema podvale

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@@Mića Za tebe imam jedan predlog, ideju, kako god. Zašto ne bi stavio E12 i E115 ovde na oglas? Bez objave na drugim sajtovima za prodaju. Za sada. Pa neka pravi ljubitelji i oni koji istražuju po netu o Toyotama, a ujedno žele i da budu vlasnici istih, vide oglas samo ovde. Neka bude postavljen oglas i link ka temi koju si vodio o svom autu. I, lepo vide oglas, pročitaju temu i onda nema "pa znaš ovo ili ono".

Ovo ne mora da se odnosi samo na tebe, nego na sve članove i forumaše. Ja npr kad rešim da prodam Yarisa, a ne kupi ga neko od bliskih rodjaka i drugara, onda ga prvo stavljam ovde na oglas da stoji neko vreme. Pa, tek onda ću ga oglasiti na sajtove specijalizovane za to. I, to pod uslovom da mi se baš žuri.

O, ovome sam počeo danas da pišem, pa sam izgubio nit ne znajući više šta se prodaje i nudi.

  • Upvote 6

Podeli ovaj post


Link to post

Kakvi su utisci u vezi Avensisa? Video sam da su spustili cenu na 4800. Je l' to cena preko kredita ili nije? Meni se preko slika baš svidja. Pogledaj i Mićinu Corollu. Saberi se, pa se oduzmi . Šalim se malo. Slatke muke.

Izmenjeno od pex77

Podeli ovaj post


Link to post

Zadnja cena 4500. Prelep auto..Mica je.rekao da je ocuvan i.jeste. tip.top.je.auto....ne znam sta da.radim iskren da.budem....cekam micu,jos pola sata pa sta ako dodje videcemo,ako ne ..ne znam...lepa limuzina ima ulaganja gume servis izacice me oko.5600e.ja.kontam...ali opet....jaooooooooo

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Oko zadnje cene od 4500 bila je tačna pretpostavka. Avensis je ono što tebi treba po uslovima koje si zadao. Za tu klasu vozila i vidjeno stanje je ok cena. Niža klasa podrazumeva i niže troškove. Najbitnije da se uklope želje i mogućnosti. E, sad apsolvirali smo da oko svakog polovnog auta imaš ulaganja. Retki su primerci koji se kupe i samo sipaš gorivo i teraj.

Nadam se da će se Mića uskoro javiti. Pa da uporediš i vidiš gde se nalaziš sa željama i mogućnostima.

Podeli ovaj post


Link to post

@Vilenjak

Avensis iz svajcarske!

Svajcarska prijatelju! Znas ata ro znaci po pitanju odrzavanja u odnosu na Italiju odakle dolazi vecina primeraka?

4500 je sasvim Ok cena, a i sam kazes da ti se svidja.

Zimske gume su od ispod 200EUR (DOMACE 16' 5200din/kom), pa na vise u zavisnosti od kvaliteta i brenda.

Gotovo svuda ih mozes uzeti na cekove od 3 pa do 6 rata, tamo da to neces osetiti.

 

Ne zaboravi da je ovaj auto odmah na tebe, dok kupovina od fizickog lica ukljucuje porez na prenos.

 

Dakle, ako jeste kao sto si rekao ZAISTA LEP ...

Sta da ti kazem, :D

 

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Упознао сам Мићка и Веверка добри момци пријатни коректни. Што се аута тиче,по сервисној је пушка ауто а уживо исто тако. Пуно љубави је у тој Короли..сутра идем опет за па ћу узети Или један или други ауто

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Mislis na micinu korolu?

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Dobra je to masina.Mogu da zamislim kako 192 konjica vuku tako mali auto,to leti.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Dobra je to masina.Mogu da zamislim kako 192 konjica vuku tako mali auto,to leti.

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Nije 192ks...

Micina rolla je 1.6 115ks

Podeli ovaj post


Link to post

Joj ja mislio da je TS.Mozga bez

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ćomi neki info o autu?

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Meni se baš sviđa taj model corolle, samo bi se radije odlučio za 1.4 D4d motor. 

Podeli ovaj post


Link to post

Da li nije slab za taj auto 1300 kg tezak, mislim na 90ks dizel?

 

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam vozio 90 dizel konja u fokusu karavanu i bar za taj auto to nije slabo. Korola je približna po dimenzijama/težini.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×