Jump to content
MiljanManic

Miljan i Corolla 1.3 1989

Recommended Posts

Ma 100%...

I ja kad kazem vrata, mislim na haubu ;)

I svi to shvatate, zar ne

 

:D

Hahahahaha

 

Salim se malo, ne zameri

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Laki> u pravu si :lol:

Miljane sto te muka izede? upalis auto skoknes do nekog otpada u blizini,kupis tablu i ugradis. sta tu ima mucno?

a kao drugo prelistas malo oglase

NPR  http://www.polovni-delovi.com/index.php?veh=auto-delovi&marka=Toyota-2964&model=Corolla-2981&godina=1990_1994&kategorija=kompletan-auto-u-delovima-16 inadjes sta ti odgovara,narucis ljudi ti posalju brzom postom i eto sve muke ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ako te nervira ta plastika, dok ne kupis novu( sa otpada :D ), najeftinija varijanta je ako kupiš silikonski kit u crnoj boji, uzmeš sunđer za pranje sudova, i kako staviš silikonski kit na tablu, tako tapkaš sunđerom. Napraviš tablu sa teksturom, ali je jedina mana to što se oljušti za 2-3 meseca...

Podeli ovaj post


Link to post

MikSa - Cim sakupim lovu, kaznili me za parkiranje ode mi sva ustedjevina :D u svorcu sam 

Darence - haha ne pravi mi se za 2 meseca :D to je presipivanje iz supljog u prazno :D

Podeli ovaj post


Link to post

MikSa - Cim sakupim lovu, kaznili me za parkiranje ode mi sva ustedjevina :D u svorcu sam 

 

-_-  e jbg,ali uglavnom bitno je da je nije problem naci i da ima na dosta mesta da se nadje u ok stanju a i cifra nije preterana. tako da polako ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Odlično izgleda , a i jeftino je. 

Podeli ovaj post


Link to post

Ha, ovo je lik iz Jabuke...on je drugi kupac one crvene GTi Liftback koja se vrtela po oglasima sto se radi generalna za 90evra

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Za 20 e bagatela.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Da Sebo lik je bas ekstra povoljan,ja sam npr od njega pazario zadnje stop svetlo za 10e dok je kod svih drugih od 20>40e a evo i danas mi stigao nosac klesta za 5e dok je kod svih drugih od 10>20e.jako korektan i jeftin.

 

Lifmene> da jeste iz Jabuke :D

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala ti MikSa :D Resio si mi deo posla, pritom Toyota je trenutno na opravku, radim joj glavu jer su vodjice ventila otisle u aut, i zato mi je trosila ulje :D Bice reseno za neki dan :D

Podeli ovaj post


Link to post

Nema na cemu drug,tu smo da se pomazemo za to smo  :tcsflogo:  ako si zainteresovan za tu tablu bilo bi pozeljno da pozoves lika i da porucis ili da se dogovoris da negde sa strane skloni da se nebi prodalo,jer stvarno je mala cena a ekstra izgleda ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Da osvezimo temu malu, odradio sam generalku motoru, glava odradjena, hilzne odradjene i radilica odradjena u servisu u Leskovcu, danas je i motor stavljen sutra provera i palim ga, morao sam da resiim problem potrosnje ulja tako da sad bi trebalo da bude sve u full-u :D :toyo:

post-2638-0-61118300-1464481198.jpg

post-2638-0-59520400-1464481204.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

:twothumbsup: Sad samo polako pa javi kakvi su utisci. 

Podeli ovaj post


Link to post

Da osvezimo temu malu, odradio sam generalku motoru, glava odradjena, hilzne odradjene i radilica odradjena ....

Ako nije tajna koliko te je sve to koštalo skupa sa delovima?

Podeli ovaj post


Link to post

matori - sad je jos razgazujem polako, inace ide ko luda :D vuce rasipuje :D 

MarKaba - pa oko 370 e mi je izaslo delovi i to sto je radjeno, a majstor mi za ruke uzeo 100e ispada 470e kazi ga 500e da ti odrade sve full :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ako vuče bolje sve je lepo leglo. Nemoj samo stiskati i posle 1000km promeni ulje i uljni filter i to je to ;)

Podeli ovaj post


Link to post

:bravo:  i da te sluzi u zdravlje. sad sto kaze Matori samo polako u razradi i bice to full.  :twothumbsup:  :toyo:  inace uopste te puno nije to sve iznelo sto se radova tice. :)

Podeli ovaj post


Link to post

matori - polako se sve namesta, ide lepo nemam nikakvih problema ni zamerki, polako je vozim bez zurbe :D

MikSa - hvala baki :D i nije puno ali je vazno resen problem :D 

Sad jos jedno malo iznenadjenje :D Stavljene felnice :D

post-2638-0-11228100-1465303346.jpg

post-2638-0-25585500-1465303354.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×