Jump to content
Med

Vratanca za gorivo - popravka

Recommended Posts

Ako vam se ikad zaglave vratanca za gorivo ko sta se meni desilo NIKAD silom ne cimajte (uspeo da iskrivim ali je dobro proslo...). Sigurno je pukla plastika kao i meni. Ako ste sami otvoricete vrata tako da rucicu kod sedista zaglavite necim (olovkom i slicno...) da bude u gornjem polozaju i onda lagano otvorite sami. Ako ste dvoje...jedan drzi podignuto drugi otvori. Sta je sledece videcete na slikama: pukla je plastika i vrata nemaju vise otpor da sama izlecu.

 

Idite u prvu radnju gde prodaju kanc. materijal  i kupite malu klipnu za papir. Iscupajte komad plastike koji je polomljen i samo ubacite klipnu... opravka kosta 4 (cetiri) dinara - toliko kosta jedna   :)

Relativno je uzan prostor , malo jace gurnite i to je to...

 

Resenje sam nasao na youtube ali lik bezveze prica deset minuta ko da predaje kvantnu fiziku...

post-1975-0-59755200-1455713304.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Dobra fora, lepo se neko setio :)

Imao sam takav problem na koroli, otvarao sam tako sto zaglavim nesto izmedju vratanca i lima da bude napeto i onda kad povucem rucicu samo izleti. Na kraju neko polomio vratanca da drpi gorivo, pa sam uzeo druga koja su bila ispravna

Podeli ovaj post


Link to post

×