Jump to content
Mr Nebojša

I TOYOTA club Serbia skup - Beograd - Japan X livada

Roštilj?  

4 members have voted

  1. 1. Roštilj?

    • Da.
      4
    • Ne.
      0


Recommended Posts

Verujemo da je došlo pravo vreme da počnemo sa razmišljanjem gde kako i pod kojim uslovima bi mogli da organizujemo prvo okupljanje članova Toyota Club Serbia-e.

Samo dešavanje smo planirali u septembru,po završetku godišnjih odmora,a još jedna ideja je da se na samom skupu pojave i neke druge japanske marke.Vec smo u dogovoru sa Nissan Club Srbija,a verujemo da cemo napraviti i dogovor sa Honda Club-om.

U razmatranju su lokacije poput Ade Huje,...ali o tom potom.Na ovom topiku se možete nadovezati ko je sve raspoložen da nam se priključci na druženju...

 

Srdačan pozdrav svim ljubiteljima japanskih automobila

 

1.Toške

 

Odgovori sa starog foruma:

 

======================================================================================

 

Vojislavbb:

 

1.Toške

2.Vojislavbb

 

..Naravno samo gledajte da bude vikend...

 

====================================================================================

 

Skyline:

 

1.Toške

2.Vojislavbb

3.skyline (joj, ja cu biti na nekoliko spiskova, a ja jadan ima me samo jedan)

 

====================================================================================

 

Arsen:

 

Uuuuu jedva čekam računajte i na mene ako bude od 10 septembra, a što se tiče pomoći oko organizovanja, ekstremno raspoložen hehe, ozbiljno, bilo šta vezano za BG ili već...

 

====================================================================================

 

Skyline:

 

1.Toške

2.Vojislavbb

3.skyline (joj, ja cu biti na nekoliko spiskova, a ja jadan ima me samo jedan)

4.Arsen

 

slobodno se dodaj na listu, nije sramota prijaviti se pa kasnije odustati zbog obaveza

okupljanje je drugarsko, slobodno....

valja znati koliko je ljudi zainteresovano, ali niko nece biti odstreljen zato sto nije mogao da dodje

 

====================================================================================

 

Celika Sti:

 

...oh Boze, naravno da dolazim, gde god se okupljali

 

1.Toške

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

 

====================================================================================

 

vojislavbb:

 

Zar niko vise nece??? pa ljudi javite se...kao sto rece skyline:

 

slobodno se dodaj na listu, nije sramota prijaviti se pa kasnije odustati zbog obaveza

okupljanje je drugarsko, slobodno....

valja znati koliko je ljudi zainteresovano, ali niko nece biti odstreljen zato sto nije mogao da dodje  ;)

 

====================================================================================

 

Arsen:

 

Pa za početak, šta nas briga hehe

 

====================================================================================

 

Vicenco:

 

računajte i na mene!!!!!

Taman stižem sa godišnjeg.....

 

====================================================================================

 

Vojislavbb:

 

 

Super,

 

1.Toške

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

 

====================================================================================

 

Dzvini:

 

Ajde, ajde, evo...

 

1.Toške

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

 

====================================================================================

 

JB lude:

 

Samo polako momci, ne ocekujte ko zna koliki broj Toyota na skupu.

Ali za pocetak nije lose.

Kad odlucite gde, kako i sta, obavezno se oglasite na svim forumima i ocekujte vise ostalih, nego samih Toyota.

Sto se tice Honda cluba, dolazimo sigurno. Samo nemojte da bude ko na Mazda skupu: "E, Hondasi, aj parkirajte 'tamo', da ne ispadne da je Honda skup" hehe.

Salim se naravno.

Ako zatreba bilo kakva pomoc oko organizacije, saveta i sl. slobodno me kontaktirajte i tu sam. Govorim i u ime HCS-a naravno. Cool

064/122-59-47 Johnny

Evo da se i ja prijavim, a samim tim prijavljujem i Honda klub.

 

1.Toške

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

 

====================================================================================

 

Zvezdica:

 

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

9.Zvezdica

 

====================================================================================

 

Yaris*TS*Kg

 

Pa mislim da nije lepo da se ne prikljucim.

Svakako me racunajte, a ukoliko se dvoumite oko lokacija, u Kg-u ima par lepih mesta za to. Wink

Pozdrav, pa se vidimo uskoro.

 

=====================================================================================

 

Toske:

 

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

9.Zvezdica

10.Yaris*TS*Kg

 

=========================================================================================

 

Musictalk:

 

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

9.Zvezdica

 

jbg, od 08.09. sam na odmoru ali za NEXT TIME sam tu!!!

 

====================================================================================

 

Vojislavbb:

 

A dali se zna neki datum za okupljanje? Treba i ja da odsustvujem par dana iz drzave...

 

====================================================================================

 

Yaris*TS*Kg

 

i, jeste li doneli kakvu odluku o skupu, treba li kakva pomoc oko organizacije..!?

pozdrav

 

====================================================================================

 

Administrator:

 

U razmatranju su sledeći datumi: 27 septembara ili da se sačekamo kraj oktobra kada ćemo imati kompletiran novi forum i kada nam se pridruži drugi Administrator (Vlade).Hajde da se usaglasimo svi oko jednog jedinstvenog datuma.

 

====================================================================================

 

Truly:

 

Pa da se pripišem i ja Very Happy

 

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

9.Zvezdica

10. Truly

 

==================================================================================

 

Zvezdica:

 

sto se mene tice ja sam za oktobar!

 

==================================================================================

 

Yaris*TS*Kg

 

Moze, da se usaglasimo oko jednog datuma to svakako, ali bi takodje dobro bilo da to bude vikend obavezno. Ipak bi nasli vremena nego preko radne nedelje. Ali vreujem da ste o tome vec razmisljali.

I naravno neka dugorocnija prognoza da nas ne iznenadi kisha. Wink

Pozdrav

 

===================================================================================

 

Toske:

 

Svakako vikend se podrazumeva.Tačnije nedelja je samo u opticaju, da znate.Konkretno TcS klubu odgovara oktobar i to druga polovina, tada ćemo krenuti sa jačom propagandom i prezentovanjem kluba a i sjajni novi forum će biti aktivan.Ako ima neko kome baš jedna od nedelja u drugoj polovini oktobra ne odgovara, neka kaže.A mi ćemo svakako gledati da tada vreme bude, ako ništa onda bez padavina.

 

===================================================================================

 

Celica STi:

 

Moje misljenje je da je bolje napraviti okupljanje u septembru, dok ne krenu ljudi na fakultete i dok ne pocne lose vreme, jer kako ste i samo svedoci ove godine se osuncao samo onaj ko je isao na more :-)

 

====================================================================================

 

Zvezdica:

 

mi ako ovako nastavimo kome sta odgovara necemo se ni okupiti Smile ja sam za oktobar ,

Celica STi septembar...

Uostalom nece nam biti to jedino okupljanje nadam se pa ko dodje dodje

Ovi sto su na forumu bmw-a okupljaju se petkom i nedeljom tako da nema potrebe da pravimo od toga nemogucu misiju

 

Naravno da je bolje da nas bude sto viseali sta da se radi ako neko ne moze..

Ja za sada nemam nikakve planove ni za septembar ni za oktobar ali rekoh bolje oktobar zbog organizacije

 

=====================================================================================

 

Toske:

 

Ostavljamo za drugu polovinu oktobara biće 18 ili 25 oktobar, zbog bolje organizacije a i na ovaj način dajemo mogućnosti i novim članovima da nam se priključe i pridruže, naravno da neće biti ovo jedino okupljanje, okupljanja širih razmera nam tek predstoje.Takođe moramo se i optimizovati i u odnosu na vreme.

 

=====================================================================================

 

Vojislavbb:

 

Ja se donekle slazem sa zvezdicom, treba samo reci datum i gotovo, ko je tu-tu je...

 

A sto se tice BMW foruma, mozda se oni cesce okupljaju, ali njih ima daleko vise, a s obzirom da je nas manje, mi bi trebali biti daleko slozniji...A inace, forum im je toliko slab da ako postujes nesto, dobijes odgovor na post tek posle 2-3 nedelje, znam jer mi drugar tamo...

 

Zvezdice, imas PM, mog drugara interesuju felne za BMW koje si pominjala da imas...

 

=====================================================================================

 

Simella:

 

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

9.Zvezdica

10. Truly

11. simella

 

Meni je takodje pogodan oktobar,3.10. me zene pa sam u frci oko organizacije,tako da bi mi valjalo druga polovina oktobra taman po planu kluba.

Ako me zena pusti Suspect

 

=================================================================================

 

Vladimir Korac:

 

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

9.Zvezdica

10. Truly

11. simellla

12. Vladimir Korac

 

 

Sto se tice datuma, vremena i mesta sve mi odgovara....

 

=================================================================================

 

 

 

 

 

 

 

Napomena:

Zbog nemogućnosti dobijanja prava na korišćenje baze forum softvera nismo bili tehnički u mogućnosti da prekopiramo korisnike i poruke. TcS je odlučila da sve poruke koje su od veće važnosti, nađu svoje mesto, ponovo, na forumu, ali u malo izmenjenom obliku. Nakon početne poruke, svi odgovori će biti dodati u nizu, kako su postavljani na forumu. Kao dodatak postojaće .PDF fajl koji će stajati kao dokaz o orginalnoj temi.

TcS Administracija

Prvo_okupljanje.pdf

Podeli ovaj post


Link to post

Au za malo da propustim ;)

 

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

9.Zvezdica

10. Truly

11. simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

 

Odgovara 03.10.2009

 

Podeli ovaj post


Link to post

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Cool

9.Zvezdica

10. Truly

11. simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14.TRIO_driver(gde bracu japance da propustim, jos kad dolazi i moja HCS bagra, eto i mene....) :P

Podeli ovaj post


Link to post

Sjajno ljudi, sasvim lepo napredujemo, samo da vas pohvalim!  :)

Podeli ovaj post


Link to post

1.Toske

2.Vojislavbb

3.skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6.vicenco

7.Dzvini

8. JB lude + HCS Club

9.Zvezdica

10. Truly

11. simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14. TRIO_driver(gde bracu japance da propustim, jos kad dolazi i moja HCS bagra, eto i mene....) :P

15. Kabe (sa pomenutom bagrom^)  8)

Podeli ovaj post


Link to post

gde treba da se potpisem kako bih se i ja pridruzio ovom skupu??? :) samo kazite sta gde kako i zasto!! imam jos par prijatelja koji bi dosli sa svojim mezimcima da ne kazem ravama :)

Podeli ovaj post


Link to post

1. Toske

2. Vojislavbb

3.Skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6. Vicenco

7. Dzvini

8. JB lude + HCS Club

9. Zvezdica

10. Truly

11. Simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14. TRIO_driver

15. Kabe

16. RAV4

Podeli ovaj post


Link to post

1. Toske

2. Vojislavbb

3.Skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6. Vicenco

7. Dzvini

8. JB lude + HCS Club

9. Zvezdica

10. Truly

11. Simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14. TRIO_driver

15. Kabe

16. RAV4

17. acan800

 

Takve manifestacije se ne propustaju!

B-)

 

Podeli ovaj post


Link to post

1. Toske

2. Vojislavbb

3.Skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6. Vicenco

7. Dzvini

8. JB lude + HCS Club

9. Zvezdica

10. Truly

11. Simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14. TRIO_driver

15. Kabe

16. RAV4

17. acan800

18. vanae86 (vandrftr @ HCS)

 

:-*Najzad TCS, a jos i skup, ovo jednostavno ne mogu da propustim...Ako zatreba menpower slobodno se javite!! Veliki poz

Podeli ovaj post


Link to post

Dajte predloge za lokaciju pa cemo da postavimo glasanje, može? Definitivno smatramo da prvo okupljanje treba da bude prestonica, a za lokaciju predlažite. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Slazem se, ima vas najvise, a ja vec po spisku vidim neke svoje drugare, tako da ocekujem jedno lepo druzenje...

 

Generalno, Toyota vozila ima najvise u Srbiji, od svih japanskih, tako da imate potencijal da postanete brojcano najveci klub, iako portfolio Toyote obuhvata mnogo razlicitih modela, a time i ljudi i karaktera...Na ovakve stvari i dogadjaje, potrebno je da ljudi budu informaticki obrazovani, da prate forum, ali i vecinom su mladje generacije, no polako, dobro vam ide, a mi japosi cemo da vam dajemo logisticku podrsku kad god zatreba...:)

Podeli ovaj post


Link to post

Evo pošto sam malo bio na odmoru i danas sam tek obnovio svoj nalog u klubu i ja se priključujem ovom cenjenom skupu! Ukoliko bude skupa računajte na mene!

Podeli ovaj post


Link to post

1. Toske

2. Vojislavbb

3.Skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6. Vicenco

7. Dzvini

8. JB lude + HCS Club

9. Zvezdica

10. Truly

11. Simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14. TRIO_driver

15. Kabe

16. RAV4

17. acan800

18. vanae86

20. Molder72

Podeli ovaj post


Link to post

Cao svima....

 

nadam se da cu i ja biti u mogucnosti da svratim do skupa...

 

Sto se lokacije tice... Mislim da nije lose na ADI HUJI...

 

pozzz

Podeli ovaj post


Link to post

1. Toske

2. Vojislavbb

3.Skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6. Vicenco

7. Dzvini

8. JB lude + HCS Club

9. Zvezdica

10. Truly

11. Simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14. TRIO_driver

15. Kabe

16. RAV4

17. acan800

18. vanae86

20. Molder72

21. Seiz

 

Ceca TS se retko vidja kod nas Corolla ima bar u Beogradu 10ak ;)

 

Ada Huja 2 glasa onda ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Zavisno od vremenske prognoze ili 18 ili 25 oktobar a lokacija se jos uvek razmatra.Dajte neke predloge,naravno za početak nećemo iznamljivati staze i slično.Bićemo skromniji ipak za prvo okupljanje.

Ajmo ljudi gde su u Bg-u dobre lokacije?Dajte sugestije. :)

Podeli ovaj post


Link to post

1. Toske + Sirnemanjapro + Vlade

2. Vojislavbb

3.Skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6. Vicenco

7. Dzvini

8. JB lude + HCS Club

9. Zvezdica

10. Truly

11. Simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14. TRIO_driver

15. Kabe

16. RAV4

17. acan800

18. vanae86

20. Molder72

21.malibane

Podeli ovaj post


Link to post

kosutnjak je odlican prekoputa restorana cinecita ima parking koji se ne koristi kao i iza TC usce ili bezanijska kosa kod groblja. U beogradu ima puno lokacija koje su pogodne. Nije lokacija bitna koliko ko ce sve da dodje i kakva ce biti atmosfera tamo, to je najvaznije.

 

Pozdrav svima

Podeli ovaj post


Link to post

ljudi realno koja god lokacija da bude u pitanju docice dosta ljudi (pod dosta mislim 30ak automobila) za pocetak bi mogao da bude bas taj parking preko puta CINECITA. vreme moze 18. ili 25 oktobar kad bude lepo vreme 17. je OSJEK tako da je to jedini rezervisan datum u Oktobru ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ko fali ?

1. Toske + Sirnemanjapro + Vlade

2. Vojislavbb

3.Skyline

4.Arsen

5.Celica STi

6. Vicenco

7. Dzvini

8. JB lude + HCS Club

9. Zvezdica

10. Truly

11. Simellla

12. Vladimir Korac

13. Cp6uH

14. TRIO_driver

15. Kabe

16. RAV4

17. acan800

18. vanae86

20. Molder72

21. malibane

22. Yaris*TS*Kg

 

ljudi copy - paste i sami se upisite

Podeli ovaj post


Link to post

Pohvala za Srbina!Ljudi upravo kako vam je Srbin rekao samo pastujte postojeći spisak i dopišite sebe ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×