Jump to content
Liftman

TcS duksevi

Recommended Posts

Bio sam do radnje (fabrike) koji rade sivenje odece majci trenerki dukseva....itd. Imaju par modela dukseva u nekoliko boja koje svake godine spustaju cenu jer se zima zavrsava. 

 

Ako i dalje postoji zelja da se urade duksevi u TcS manirima, ovo je odlican pocetak. Jeste da je sada zima gotova ali bice jos zima :)

 

Cena duksa u zavisnosti od modela je od 600-800din. Verovatno na kolicinu bi i spustili cenu. Pitacu da li rade i vez ili samo stampanje.

 

Ostaje da slikam modele i boje koje imaju 

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam zainteresovan,nebi bilo lose i da pitas dali bi i pored dukseva radili i majice ;)  :tcsflogo:

Podeli ovaj post


Link to post

ja sam zainteresovan za dukseve. mislim da je bolje ali i skuplje da se radi vez... mada moze da se proba i stampa da vidimo koliko ce dugo da se zadrzi na duksu. takodje bih voleo da mozemo da biramo boje dukseva da ne budu samo dve boje u ponudi.

Podeli ovaj post


Link to post

Duks, duks yes, yes, daaaaa !

:toyo:

 

4 velicine, decje 10 i 12 i L i XL za odrasle :D

Podeli ovaj post


Link to post

Bio danas da slikam....

 

kazu malo sam zakasnio tj lepo vreme je pozurilo pa i oni ubrzano sklanjaju dukseve i postavljaju majce

 

U magacinu imali ova dva duksa za primer ali posto veleprodaja je radila do 3 nisam snjima pricao da li imaju jos modela, prodavacica mi je rekla da su bili sa dzepovima i celom duzinom na rajsfeslus ili sa 10 cm kod kragne da se otkopcava..imaju i prsluke ali to je komadno u plavoj boji ostalo. Sutra idem u veleprodaju da pogledamo sta je ostalo u magacinu od modela a boja ima skoro svih, crvena (tamno i svetlo), plava, zelena, bela, siva...imali su kaze vise pre mesec dana veci izbor...ali kada se nisam setio na vreme :(

 

Rade stampu i ono sto sam video na njihovim duksevima ...dobro je uradjeno, vez moramo mi da se snadjemo

 

Slika0235.jpg

 

Slika0229.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ako se budete odlicili da radite vez mogu da vam dam kontakt od firme koja nama radi vez za reprezentaciju a vez je boli glava. :-)

Slikacu ovih dana nesto sto su nam radili.

Ovi duksevi su nekako radnicka varijanta, ne izgledaju nista posebno sto se i da ocekivati za te pare.

Bolje da se da malo vise para a da kvalitet i model budu na mestu...naravno to je samo moje misljenje.

Nabavicu i broj od jedne zene koja radi veleprodaju za takve stvari a kvalitet je vrhunski cene povoljne modeli bas fini pa cu da prosledim ovde, tako da mozete i tamo da pitate.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam kupovao 10ak majica i dukseva na sajtu majice.rs i zadovoljan sam svim, odradili su mi slike koje sam im slao ja sa neta, nisam radio vez...

Podeli ovaj post


Link to post

nzn ali sto Seba rece nista specialno.  vidi sta jos nude pa da se dogovaramo. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

http://www.satin.rs/

Evo info za vez, msm da su najbolji kod nas.

Uskoro postavljam i detalje za garderobu.

Cisto da postoji vise opcija.

Podeli ovaj post


Link to post

Evo slike od veza kao sto sam i obecao. To su nam radili u Satinu.

7ef2957c5e328be429570b1bb9acc52a.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

slazem se Laki mada im je i cena verovatno kao i vez,msm dosta skuplja od Lifmenove varijante :)

Podeli ovaj post


Link to post

Bio sam prekjuce da pitam i za stampu, cena je oko 90centi u zavisnosti od velicine i kolicine stampe na duksu. Otvaranje naloga je 5e po boji, ali sa tim da sledeci put kada se kod njih nesto stampa ne mora da se ponovo ovo placa. Rade samo sito stampu(ko zna sta je to zna o kom kvalitetu se radi), pokazali su mi kako izgleda gotov proizvod stampanja, ja sam zadovoljan. Debeli nanos boje koji je pod rukom kao plastificiran, takav je osecaj.

 

Koliko vidim svi imaju iskustva sa nekom vrste stampe. Svi smo svesni da ako se uzme neki "fensi" ili kvalitetniji duks i ako se doda cena veza i stampe, koliko je to isplativo da pravimo. Evo Laki kaze hoce 4kom, ako je iole neki dobar duks 1500min, covek mora da odvoji bar 8000 din(sa stampom) za svoju porodicu da ima, stim da te dukseve nece nositi svaki dan, koliko se to njemu onda isplati??

 

Naravno odmah sam se setio i pitao, da li bi uradili ako donesemo neki duks na stampu koji nije njihov, naravno da moze :) Tako da i ko nece ove dukseve moze da ima svoju opciju. 

 

Na zalost dukseve sam slikao sa kamerom koja je 1.3Mpx i stvarno kada pogledam i ja slike nije to to. Ja sam pre dve godine kupio njihov crveni duks i boja se nije oprala i dalje je isti. Za vez nije vise ni to problem, i ja sam zadovoljan sa likom koji je meni radio volan vez i to jos na kozi. Samo je pitanje ko je jeftiniji da bi globalno ceo uradjen duks bio jeftin. 

 

Ja cu za sebe da uradim probni, jedino se postavlja pitanje kako resiti problem placanja otvaranje naloga ovih 5 e po boji.

 

PS

Posto je prosla zima modela koje su imali zimus nekih nema, a da siju nove onda nece biti ta cena. 

 

PS2

Laki, sto se tice decijih brojeva nema, S je najmanji

 

Evo jos nekih slika iz magacina sto su mi pokazali

 

ded.jpg

deded.jpg

ede.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Aj kad već o tome pričate, imam i ja nešto da kažem za dnevnik :) ! Moj komšo radi štampu na majicama, duksevima.... Radio sam nekim klincima za premijeru Star Warsa i odrađeno je extra. Sad ženi neku majicu radim... Slika se pošalje i sve tako uradi. Preko 10 kom. je cena 450-500 dinara po komadu. Njegova majica i štampa. Ako vas tako nešto bude zanimalo, eto ima i toga. Postavim sliku kad bude gotova majica što sam naručio ženi.

Podeli ovaj post


Link to post

Matori ni to nije losa kombinacija,sasvim korektna cena samo baci neku sliku da vidimo kako izgleda.

 

Valjda cemo se na kraju dogovoriti i odluciti za neku od ponudjenih opcija koje su iznesene :)

Meni odgovara bilo koja kombinacija,samo da se ostatak zainteresovanih slozi. :)  :tcsflogo:

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

PS

Posto je prosla zima modela koje su imali zimus nekih nema, a da siju nove onda nece biti ta cena.

 

PS2

Laki, sto se tice decijih brojeva nema, S je najmanji

 

Jbg...

Nista onda, sta da se radi.

Uradicu najverovatnije majce ili kod kolege koji je poceo da stampa kod nekog lika u Borci, a mozda i kod jednog na ceraku koji stampa na gotovo svemu osim sito stampe.

Uostalom, danas je sve osim klasicnih "preslikaca na peglu" prilicno trajno.

 

Solventna stampa je ono sto nama treba. Prilicno kvalitetno, a za male serije pristupacnijih cena zbog znacajno jeftinije pripreme nego kod sito stampe.

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ovaj moj komšija radi tu kvalitetnu štampu, može se iskuvavati majica sa tom štampom. Aj da uradim jednu majicu pa ćete videti. Meni je to ok cena. 

Podeli ovaj post


Link to post

Ovaj moj komšija radi tu kvalitetnu štampu, može se iskuvavati majica sa tom štampom. Aj da uradim jednu majicu pa ćete videti. Meni je to ok cena. 

cekamo slike ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Evo sad sam bio s njim. Uradit ću jednu sebi pa ćete videti!

Podeli ovaj post


Link to post

Evo , ja sebi dogovorio , vidert ćete kako izgleda pa možete kako odlučite. 

Podeli ovaj post


Link to post

Majica urađena i ja sam prezadovoljan. Ako vas interesuje 500 dinara je cena za 10+ komada. Zadovoljan sam kvalitetom majice i mogu se iskuvavati. 


Postoji i opcija sa "Polo" (sa kragnom), isto je kvalitetna majica , ali je 1500 dinara sa štampom 10+ komada. Majica izgleda ovako.

Podeli ovaj post


Link to post

Majca izgleda baš loše, a i štampa je lošija od prošle TcS majce (pozadi je bila štampa)

Podeli ovaj post


Link to post

Majica je odličnog kvaliteta. Majuce šije čovek koji iz Nemačke donosi materijale, nije kineska. Nije opeglana, to sam slikao na poslu , jer sam je pokupio usput. Ne razumem za štampu? Štampa je odlična i 3D je. Jedino znak Toyota nije 3D. Ja sam ga i tražio da bude 3D štampu jer mi je tako lepše :). I urđeno je kvalitetno, čovek garantuje za iskuvavanje. Na kraju i cena je povoljna za takvu štampu.

Podeli ovaj post


Link to post

×