Jump to content
Liftman

TcS duksevi

Recommended Posts

Gde je serbia natpis ispod Toyota Cluba?

 

M9

Podeli ovaj post


Link to post

Sad gledam, nema :) . Upravu si. Otiću sutra do njega da vidim jel nešto previdio ili mu je problem u štampi. Nisam ni gledao detaljno jer sam bio na poslu pa usput pokupio. Na brzinu pregledao materijal majice i kvalitet štampe. Ovo nisam ni primetio. Odem sutra do njega pa javim. 

Podeli ovaj post


Link to post

realno gledano i nije nesto specijalno,ali sobzirom koliko kosta i dobra je.

 

Matori> ovako nesto kad bi bilo bilo bi full. ;)

 

Tc_S_family.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

UUU ova je dobra  :twothumbsup:  :twothumbsup:

Podeli ovaj post


Link to post

To su nam poslednje majce koje smo pravili

 

SM-T705

Podeli ovaj post


Link to post

Milose>>ovakve bi se mogle ponovo napraviti,meni je ovo full a mislim da ce se sloziti i ostatak clanova samnom ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Može se sve napraviti samo treba slika šta da se štampa. Ja sam sam sebi odabrao šta hoću da se naštampa. Može se i takva napraviti. 

Podeli ovaj post


Link to post

Bio sam videti za štampu. Nema Serbia na znaku jer sam poslao malu sliku pa je tražio veću na netu i odštampao da se vidi samo kako to sve zajedno izgleda. To bi ttebalo da se vidi uživo kakav je kvalitet štampe i majice. Može i onako da odštampa kao što je Mikša postavio, samo nisam pitao za ove uzdužne crte po majici. 

Podeli ovaj post


Link to post

Uzduzne crvene crte na majci su tekstil....tj takva je majca

Podeli ovaj post


Link to post

Pretpostavljo sam. Takvih nema, ima samo bele.

Podeli ovaj post


Link to post

Nevidim zasto se lepo nebi dogovorili tj napravili spisak ko bi sve uzimao majice. uz to se odabere par modela majica kako bi trebalo da izgledaju i glasamo.model koji  bude imao najvise glasova taj i radimo,a  sve se to moze odradit tamo gde su i ranije radjene majice.tj gde su predhodni put radjene.

Ovako samo mlatimo praznu slamu i nista neradimo! ja sam dao predlog a na vama je da razmislite.

Ja bi prvi uzeo majicu a i stavio sam i sliku majice,ako neko ima neki drugi predlog ili model majice koji mu se svidja nek izlozi pa ce da glasamo. jer kako smo krenuli nigde necemo stici. Lepo bre spisak....model majice,pare se uplate na neki racun i majice se odrade...i sta tu dalje komentarisati.

Podeli ovaj post


Link to post

×