Jump to content
cikajowa

Dzo i Toyota Corola E180

Recommended Posts

Можеш ставити двотонску сирену, гласнију неку. Не видим зашто би изгубио гаранцију на ауто због сирене?!

Иначе наТојоти је баш слаба сирена. Заменио сам фабричку са двотонском-две сирене и спасила ме судара бар 3 пута до сада.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na odgovorima, i meni nije logicno da izgubim garanciju zbog sirene Da li moze preporuka za neku? Da li treba paziti na jacinu, struju ili sts vec zbog instalacije? Ne bih dvotonsku, neku normalnu, recimo na laguni sam imao ok sirenu i supruga na merivi ima takodje normalnu sirenu. Ova na koroli kao na yugu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Izmenjeno od cikajowa

Podeli ovaj post


Link to post

Нема ту мудрости, две жице + и -

За препоруку не знам, има много радњи са додатном опремом. Моје сам добио на поклон и оригиналне су "DENSO".

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Radih juce servis, na 60k, cena 200€. Nadjose da su mi prednje plocice bas pri kraju, cena prednjih plocica 15750. Mnogo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Mnogo. Da li su menjali svcice na 60k?

Podeli ovaj post


Link to post

Ne, filteri, ulje i kociono ulje. Svecice idu na 90k

Mnogo stvarno samo za prednje plocice

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Izmenjeno od cikajowa

Podeli ovaj post


Link to post

Postovanje, posle duzeg vremena da se oglasim :)

Imam problemcic, upravo na 85000 km mi je otisao bendiks ili sta vec u alnaseru. Samo zuji ,kao da proklizava nesto kada zaverglam. Da li ima neko info da li moze da se remontuje posto sam izasao iz garancije , ili moram nov? Ako je neko ima slican problem i ako zna cenu ili sta li je otislo molim da javi.

Zivi bili :good:

  • Like 1

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav,
Zna neko gde naci spoljnu rucku vozacevih vrata, puce juce sa leve strane iz cista mira.

00c499459f1caf0c0b0214f1eac3334d.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post
On 2.8.2020. at 16:21, cikajowa said:

Postovanje, posle duzeg vremena da se oglasim :)

Imam problemcic, upravo na 85000 km mi je otisao bendiks ili sta vec u alnaseru. Samo zuji ,kao da proklizava nesto kada zaverglam. Da li ima neko info da li moze da se remontuje posto sam izasao iz garancije , ili moram nov? Ako je neko ima slican problem i ako zna cenu ili sta li je otislo molim da javi.

Zivi bili :good:

Promakla mi ova tema ranije.

Kako je reseno ovo sa anlaserom? Ili je ipak bio slab akumulator u pitanju?

Podeli ovaj post


Link to post

Remontovan bendiks, par hiljada din popravka u neovlascenom


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×