Jump to content
predrag17

Predrag i Yaris

Recommended Posts

Predrag>> Yare ti  je full.i jako dobro izgleda,rekao bih da je bas pazen u proslosti i odrzavan :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam to spomenuo, kad sam krenuo kod majstora da uradi servis upalila se check engine lampica. Greska 0171 "siromasna smesa". Majstor zamenio ulje i filtere i kaze - Teraj, nije to nista. Ponistio gresku, ali se sutradan opet upalila.

Ja se iskreno nisam mnog cimao zbog toga. al' rekoh ajde da uradim sta je do mene. Odem kod drugog majstora, samoinicjativno ponesem MAF senzor cleaner i Carburataor cleaner i kazem - udri!

On se nesto neckao, kao nece to da pomogne, ali ocistio je MAF, leptir gasa nesto bez kompletnog rasturanja. 

Kazem ja, kad sam vec tu pogledaj i svecice. Svecice katastrofa! Radnje vec zatvorene, tako da sam ih uzeo tek sutradan, nakon sto sam presao 80-ak km bez paljenja Check engine.

Kukao sam ranije da mislim da auto vuce slabije nego sto bi trebalo. Cini mi se da je to sad mnogo bolje, ili sam se ja malo navikao na auto.

Sta god, ja zadovoljan. Rekao bih da je ciscenje MAF-a najvise pomoglo, jer sam poboljsanje primetio pre menjanja svecica.

Svi drugi utisci -  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao i od mene. Lepo Yare . Sve su to početna ulaganja koja teško mogu da se zaobidju. Samo napred u sredjivanju i popravkama, pogotovu iskoristi početni elan kad se kupi auto. Yare će to znati da ceni, a nagrada koja ide posle toga je period kad samo sipaš gorivo i čekaš servis.

Podeli ovaj post


Link to post

Pre nego sto sam uzeo auto zovem coveka koji je oglasio svoj na prodaju. Crveni Yaris iz Bgd, mislim da je jos na oglasima. Vlasnik 5-6 godina. Pitam ga gde i kako odrzava auto. S druge strane tajac. Rekoh, sta li ovaj sad smislja da kaze. Kad ce on, onako zbunjeno: "Pa, ja sam jednom godisnje promenim ulje".

Dok sam se ja smislio da odem da pogledam auto, iskrsne mi ovaj kod mene u Lazarevcu, i tako...

Podeli ovaj post


Link to post

DRugo šta i nema da se radi na Yaretu. Barem moje trogodišnje iskustvo. Promeniš ulje i teraj. Stvarno nema tu šta da se radi.

Podeli ovaj post


Link to post

Pre nego sto sam uzeo auto zovem coveka koji je oglasio svoj na prodaju. Crveni Yaris iz Bgd, mislim da je jos na oglasima. Vlasnik 5-6 godina. Pitam ga gde i kako odrzava auto. S druge strane tajac. Rekoh, sta li ovaj sad smislja da kaze. Kad ce on, onako zbunjeno: "Pa, ja sam jednom godisnje promenim ulje".

Dok sam se ja smislio da odem da pogledam auto, iskrsne mi ovaj kod mene u Lazarevcu, i tako...

Hahahah  jos se covek postideo sto nema sta drugo da kaze :D

Podeli ovaj post


Link to post

Narode šta sve ide u onu plastiku ispod tepiha u gepeku? Ja tek sada pažljivije pogledao i vidim da imam samo ključ za točkove i onu šipku za dizalicu koje nema :)

 

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ide i dizalica

 

M9

Podeli ovaj post


Link to post

I ona kuka što se napred ušarafi da te neko može pošlepati .

Podeli ovaj post


Link to post

I, kod mene isto kao kod @Helens. Očigledno po šablonu plastike, fale šrafciger i klješta ili ti motorcangle, i još po nešto da stoji sa leve strane od ključa za točkove. Možda i ne fali ništa, samo su ostavili prazna mesta...

Podeli ovaj post


Link to post

To je to. Ništa ne fali ;)

Kako covece ne fali?

:D

pa fali upravo gore nabrojano sti je iz Tojote dolazilo u kompletu sa tim jaretom :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ni u jednom Yaretu nisam video da je ta plastika popunjena!? U svakoj ima samo ovo što je na slici. Kradu u fabrici :)

Podeli ovaj post


Link to post

Al' sam zakuvao :)

 

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Kod mene je bilo sve :D Klješta ključ , šrafciger, dizalica...

Podeli ovaj post


Link to post

Ni u jednom Yaretu nisam video da je ta plastika popunjena!? U svakoj ima samo ovo što je na slici. Kradu u fabrici :)

Hajahha :D

Jes, zajebani japanci, da znas ;)

I 2 kljuca su maznuli, a u novije vreme cujem da nekima maznjavaju i pomocne tockove

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

O nanu im brezobraznu. Sve ono kažu pošteni , disciplinovani , ... Banda je to  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Juče stigao u Paraliju. Od Lazarevca oko 660 km. Autoputem sam vozio 100-110 km/h. Nas troje, dosta stvari potrošnja po boardu i čepu 4.8!

 

Sent from my m2 note using Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

×