Jump to content
Vladimir

XII TOYOTA club Serbia skup - Zlatibor

Recommended Posts

Poštovani,

Ljubitelji Toyote kao i svih ostalih japanskih brendova čast mi je da Vas obavestim da klub organizuje dvanaesto tradicionalno okupljanje na planini Zlatibor. Otvaramo ovogodišnju sezonu skupova, jer ovaj neće biti jedini. Na samom skupu ćemo predstaviti najnoviji model Toyote Prius četvrte generacije i u duhu hibridnog pogona i zaštite životne sredine. Svi su dobrodošli i prijave mogu da počnu. Tačna lokacija skupa će biti definisana u narednom periodu. Nagrade za posetioce će obezbediti Eneos i Toyota Srbija.
Spisak će se dopunjavati u ovom postu.


 

tcs_skup_12_web.jpg


Lokacija:
Planina Zlatibor

Datum:
26. jun 2016 god.

Vreme:
11:00h


Spisak posetioca:

01. Vladimir
02. Nebojša
03. Mello87
04. Mitrix
05. Tijana
06. Marx
07. Nessa
08. Miloš CTS

09. Dado sa porodicom
10. MikSa
11. Nenad Rav4
12. Vlada +2

13. Wewerko

14. Pex

15. Piske

16. Dzvini i Maja

17.

18.

19.

20.

Izmenjeno od Milos CTS

Podeli ovaj post


Link to post

I naravno MikSa. Salim se,naravno da dolazim tako da me dodajte na spisak.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja jos ne smem nista da obecam, obaveze na poslu ce jos biti aktuelne a i tada pocinje letnja groznica za trazenjem mesta za letovanjem

Podeli ovaj post


Link to post

Dodajte i mene sa Aleksom i Ivanom, dolazimo porodično.

Podeli ovaj post


Link to post

13. prase Weki :D

Podeli ovaj post


Link to post

U emailu je skup u JUL-u a ovde piše JUN...

Podeli ovaj post


Link to post

U Junu je skup, greška je u email-u

Podeli ovaj post


Link to post

Dolazim, samo ne znam sa kojim kolima, ako budem bez kola nadam se da nije problem da me neko poveze

Podeli ovaj post


Link to post

Ja iz opravdanih razloga izostajem, koliko već dogodine dolazim sa "pojačanjem".

 

Sent from my D6603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

^-- Ovaj post ce ostati na forumu do sledece godine kao zalog za obecanje.....

Podeli ovaj post


Link to post

Dzvini + Maja i gore smo subota i nedelja ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Preskacem 99%, renoviramo + opremamo gajbu pa sa majstorima i po prodavnicama po ceo dan kad nisam na poslu.

Podeli ovaj post


Link to post

da li se zna gde ce biti skup na Zlatiboru, lokacija?

 

Ja idem u subotu ujutru.

 

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6040X using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo lepo vidim da ce ovo budi bas ekstra skup. ;)  ajmo drugari da prebacimo 20+ ;)  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Super, jel roštiljamo ili restoran?

Podeli ovaj post


Link to post

Da li će biti organizovan dolazak do Tornika na Zlatiboru ? Pitam za nas koji ćemo da krenemo u nedelju ujutro.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam za da se svi nađemo na Zlatiboru, na nekoj lokaciji u neko vreme i onda da napravimo kolonu vozila (fotkanje, video,..) do Tornika.

Kao i obično, nosimo roštilj, ćumur, pribor, svako kupi šta će da jede i pije +20% i onda sve na gomilu i krećemo.

Ko nosi hd pro, pro digitalni, ćumur, roštilj, pribor, hajde da se podelimo i dobro organizujemo.

Probao sam takođe da u večernjim časovima u nedelju npr 5 naših toyota izložimo na platou u centru Zlatibora, imamo i tu mogućnost čak i odobrenje, ali cena za takav događaji promociju Toyote i kluba je 25.000rsd.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja nosim GOpro i HD kameru, u subotu sam gore

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Dodao bih, ja sam da bude organizovan polazak u nedelju iz Beograda (prvo da vidimo koliko nas kreće u nedelju) . Beograd bi bio da tako kažem polazna tačka sa sve koji žele da dođu a žive severnije ili im je tako zgodnije. Možemo sa ostalim članovima da se nađemo usput do dolaska na unapred dogovoreno mesto. S obzirom da trenutno ne vozim Toyotu biću na začelju kolone i na BMW-u  će pisati na prodaju ;) 

Podeli ovaj post


Link to post

I, mi smo na Zlatiboru od petka, stižemo predveče, pa ko hoće i može, možemo da se družimo i pre skupa. Slažem se da bi bilo najbolje da krenemo svi zajedno sa Zlatibora prema Torniku.

Podeli ovaj post


Link to post

ekstra lokacija!!! u najavi obecava ovaj skup full druzenje. ;)

 

Piske>>> pa i ja krecem u nedelju ujutru,samo je pitanje dalicu porodicno ili sam ;) zato bi bilo super da se izdogovaramo mi koji idemo u nedelju ujutru da se nadjemo negde i krenemo zajedno do zlatibora i  da se tamo prikljucimo ostatku TcS ekipe

Podeli ovaj post


Link to post

×