Jump to content
Mr Nebojša

TcS family majice (#XII TcS meet)

Recommended Posts

Nema nikakvog biranja, nema glasanja i nema mlaćenja prazne slame. Dizaj majica je definisan i nećemo ga menjati. Takođe zna se ko može da poruči specilanu izvedbu TcS Racing Crew (Limited Edition) ostali mogu da poruče TcS family. Za one koji ne znaju, TcS team odobrava nove porudzbine TcS Racing Crew majica. Danas smo posetili firmu koja nam radi majice kako bi ugovorili novu porudzbinu kako bi stigla za skup na Zlatiboru, s obzirom da vlasnika nismo našli u radnji dogovori moraju sačekati do sutra.

 

Ono što sada možemo a to je da definišemo spisak sa dimenzijama i količinama majica. Koliko se sećam cena je bila između 1300-1500din za ovu narudzbinu tek moramo proveriti cene.

Definisani dizaj majica je u prilogu.

Tc_S_family.jpg

FINAL.jpg

1.jpg

2.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Misliš nove porudžbine TcS Family majce?

Podeli ovaj post


Link to post

ovi sto imaju racing crew pored imena mogu da poruce majicu?

Da ki moze bez natpisa pozadi(racing crew, family) samo toyota club serbia?

 

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6040X using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

@Milos CTS

Da

 

@wewerica

Pa to pored imena si sam upisao. :D Ako se TcS tim složi. Minimalna količina za proizvodnju Race Crew je 6kom. Dizajn ostaje stari.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja opet da ponovim. sve sto se dogovorite na to racunate +1 za mene. inace dizajn je ekstra i ja tu nista nebih menjao. tako da samo stancajte  ;)  :D  :tcsflogo:

Podeli ovaj post


Link to post

Urađen Split teme da bude ovako preglednije

Podeli ovaj post


Link to post

Idemo dalje.
Majice ugovorene, kreće se sa proizvodnjom. S obzirom da firma radi jako ozbiljno i imaju jako puno izvoza, a da smo ogramočeni sa vremenom, insisitirao sam da ih dobijemo za skup, Idemo na to i 99% ćemo ih tada i dobiti.
Veličine i količine možete upisati ovde, možda neko želi majicu za dete ili nekom treba veća veličina pa bi valjalo sada da se naglasi pošto danas moramo da pošaljemo spisak veličina i količine. Mi svakako idemo na veličine L, XL, XXL.

  • Dzvini 1kom L, 1kom XL
  • Miloš 2 kom L, 2 kom XL
  • Mikša 1kom, L
  • pex77 1kom L/XL
  • Piske 1kom L
  • Dadomonte 1kom XL
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Izmenjeno od Milos CTS

Podeli ovaj post


Link to post

1. Dzvini: 1kom L, 1kom XL

2.

Podeli ovaj post


Link to post

Spisak će biti u #7 postu ove teme tako da samo pišite koliko ćete komada i koje veličine

 

Toške, zar nemaju i ženski modeli? to bi trebalo naglasiti prilikom naručivanja

Podeli ovaj post


Link to post

Ima li opcija da na TcS Family majici bude logo TS na rukavu(rukavima)? I moze li bez TcS Family natpisa pozadi? Posto sam ja valjda u Family :D

Podeli ovaj post


Link to post

Јел има за децу? 3-4 године величина?

Podeli ovaj post


Link to post

Naručene su L, XL, XXL muške. Ukoliko želite neku drugu dimenziju ili ženske, napišite ovde, još 2 dana imamo fore da promenimo i izmenimo dok ne krene štampa.

Podeli ovaj post


Link to post

Kaze ovako :D >>>>> MikSa>>> kom 1>>>> L,e sad mozda bude i XL sve zavisi od kalupa ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ovako izgledaju nove majce

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Full,te su mi se odmah svidele cim sam video. jel se moze dodati pozadi npr TcS Familiy? ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam kakav je kalup, neke su mi dobre L, a neke XL. Pišite jednu, pa ako ima da se bira videću na licu mesta koju veličinu da uzmem.

Podeli ovaj post


Link to post

1kom veličina L 

Podeli ovaj post


Link to post

Full,te su mi se odmah svidele cim sam video. jel se moze dodati pozadi npr TcS Familiy? ;)

Nema dodavanja i oduzimanja sve su iste

 

M9

Podeli ovaj post


Link to post

Dodajte i mene na spisak, veličina XL, čisto sumnjam da bi mi L odgovarala, ali eto na licu mjesta ću probati i odlučiti.

Podeli ovaj post


Link to post

Ready for #12 TcS Meet

:tcsflogo:

 

Podeli ovaj post


Link to post

To je to, Super

Podeli ovaj post


Link to post

Meni treba jedna majica M veličine za lepšu polovinu, imam novu L ili XL da dam u zamenu pa ako neko može da pomogne... :) 0638436464 Igor

Podeli ovaj post


Link to post

×