Jump to content
FIATfunCLUB

Yaris T Sport ili Fiat Punto HGT

Recommended Posts

Postovani FIATfunCLUB,

ne vredi raspravljati o ukusima ali ako nista drugo mislim da je Yaris TS malo brzi i udobniji od PUNTA HGT :D

Podeli ovaj post


Link to post
Voziti PUNTO HGT je definitivno interesantnije!!! :D :D :D

 

Da naročito kada počnu da ispadaju delovi u toku vožnje...

A interesantno je tokom puta upoznavati i Fiatovu servisnu mrežu, da prafraziram: Upoznaj Fiatove servise da bi ga više voleo. :twisted:

Podeli ovaj post


Link to post
Voziti PUNTO HGT je definitivno interesantnije!!! :D :D :D

 

Da naročito kada počnu da ispadaju delovi u toku vožnje...

A interesantno je tokom puta upoznavati i Fiatovu servisnu mrežu, da prafraziram: Upoznaj Fiatove servise da bi ga više voleo. :twisted:

 

 

Nisam imao negativna iskustva sa servisima ni sa ovlašćenim ni sa neovlašćenim, a delovi su mi još uvek na istom mestu gde su i bili. Ali voziti auto sa znakom koji stoji na pobedničkom bolidu ovogodišnje sezone formule jedan je pravo zadovoljstvo. :D :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Kao sto rece Admin: o ukusima ne vredi raspravljati...

 

ali meni je neverovatno porediti Fiat sa Toyotom ili bilo kojim japanskim automobilom.

 

"japanci su zakon"

Podeli ovaj post


Link to post

Toyota je... well, Toyota. Italijani imaju dizajn, ali tu se manje-vise sve zavrsava.

Podeli ovaj post


Link to post

Hmm ne znam odakle bi poceo posto sam vozio hgt-a do pre 2g. a sad vozim ts-a.Odlucio sam da uzmem Yarisa jer sam negde procitao da je brzi ili u najmanju ruku isti po brzini sa Puntom ali sam se razocarao iste sekunde kad sam seo u Yarisa. Drugo razocarenje je bilo sa opremom i izgledom unutrasnjosti koja daleko lepse izgleda kod hgt-a i trece mnogo bucnim motorom ili losom izolacijom kabine ali uglavnom jako iritirajucim problemom na duzim putovanjima. Tu se zavrsava moja kritika Yarisa mane Punta me mrzi da nabrajam ali je duzi spisak svakako i zbog njih sam se i odlucio da zamenim italijana japancem:)Zakljucak ako bi srcem birao uzeo bi hgt-a a razumom ts-a. pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

voleo bi ako bi mogao neko iz toyote da mi odgovori kako moze alu felna (6kraka originalna za ts 2002g) da kosta 500i nesto eura??!!! u cemu je fazon ? od cega je napravljena? zapanjio sam se kad sam cuo koja je cifra(a i covek u servisu koji mi je rekao koliko kosta!) jer mi je trebala jedna i umesto nje sam morao da kupim 4 nove i te 4 su me kostale upola cene 1 u toyoti!!!

Podeli ovaj post


Link to post
voleo bi ako bi mogao neko iz toyote da mi odgovori kako moze alu felna (6kraka originalna za ts 2002g) da kosta 500i nesto eura??!!! u cemu je fazon ? od cega je napravljena? zapanjio sam se kad sam cuo koja je cifra(a i covek u servisu koji mi je rekao koliko kosta!) jer mi je trebala jedna i umesto nje sam morao da kupim 4 nove i te 4 su me kostale upola cene 1 u toyoti!!!

 

nažalost,tako je...........cena možda nije baš najprihvatljivija. :(

Podeli ovaj post


Link to post

×