Jump to content
Empinity

Šta mislite o novom Land Cruiseru V8

Recommended Posts

Posedujem novog Land Cruisera Limited 3.0 D4D i mislio sam da nece izaci nesto bolje iz Kompanije TOYOTA ali V8 je "vrh" kakose kaze u slengu.Jedina mana je cena , ali bice novca i za ovog lepotana.

Podeli ovaj post


Link to post

Jos jedna informacija koja je tacna a to je da kod nas ovaj model kosta mnogo manje , nego kod ostalih zemalja u regionu.

Podeli ovaj post


Link to post

Mišljenja sam da ova mašina nema mana,a ni dostojne konkurencije.Naročito posle "degustiranja" 4.7 VVT-i :lol:

Cena je OK za ovakvu spravu.

Podeli ovaj post


Link to post

Fenomenalno Vozilo !!!Ali uvek ima Bolje ,o da uvek ima Bolje :lol: Toyota Sequoia :wink:

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_2c.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_2b.jpg (alt+p)

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_19.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_18.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_28.jpg (alt+p)

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_2e.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_48.jpg (alt+p)[/img]

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav svima,

 

zeleo bih da iznesem neka svoja zapazanja vezana za LC.

Dugo vremena sam radio u MUP-u Srbije,i bio angazovan na skoro svim regionima tokom minulih ratova.

U to vreme smo u MUP-u imali desetak Toyota LC80,sa motorom od 4200cm3.

Verujte ljudi,taj auto je nesalomiv.Jos uvek ne mogu da shvatim kako je moguce da je tako dobro napravljen.Nismo ga gasili.Jedan vozac sjasi,drugi uzjasi.A nafta...sva moguca...i iz tenkova,i iz brodova,i iz traktora,i iz buradi,i svercovana,i loz ulje...i nije ni zastucao.

 

Jednom recju...nemam reci kojima bih opisao pouzdanost i kvalitet Toyote LC.Presao sam sa njom jako puno kilometara u najsurovijim uslovima i ratu po Bosni i Kosovu i Metohiji.

 

Zao mi je sto nisam u mogucnosti da sebi priustim ovu lutku LCV8.Nedavno sam ga provozao u Rumuniji,na test voznji,i svaki kometar je suvisan.

 

Znam samo da je u Americi na nevidjenoj ceni,da je izuzetno cenjen i postovan. Model SEQUOIA koji je spomenuo nas istomisljenik,je vrh vrhova,ali nisam ga vozio u terenu i ne znam kakav je.Mada,cim je Toyota,jos sa motorom od 5700cm3,mogu misliti.

 

Pozdrav iz Vrsca.

Aleksandar

Podeli ovaj post


Link to post

Pozz svima!

Da se i ja upisem u zaljubljenike u Land Cruisera. Imao sam priliku da vozim ovu "vozilicu" 6 godina, radeci za jednu humanitarnu organizaciju.

 

2174966447_36e444bd34.jpg

 

Reci cu samo ovo:

 

Gde sam pogledao, tu sam se i popeo sa Kruzerom (osim na Mesec i na par zgrada) drive1.gif

Podeli ovaj post


Link to post

Strasno, ovo cudo tehnike ide tamo gde coveku mesto nije. Neverovatan automobil. Imao sam prilike da isprobam V8 D-4D na Tari i Zlatiboru. Ne postoji mesto gde sam pozeleo da izadjem, a da Land nije uspeo. Cista demonstracija moci!!!

 

 

20080508092206photo3.jpg

 

 

20080508092206photo2.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ono sto je zanimljivo, redukcija i blokada diferencijala nisu nam ni trebale! Sa ukljucenom blokadom i skracenim prenosom, imam utisak da moze uz zid!

Podeli ovaj post


Link to post

definitvno je super vozilo naravno ovi novi 2010 zaista preveliki ali i to definitivno neko obozava

za mene licno suvise veliko vozilo za moje potrebe

a ono u vezi dali moze i uz zid,nemoze zbog gabarita jer mu definitivni nije namena za to ali

pogledaj forum ;

ostala vozila; fj ovako je sve pocelo

moze i uz zid samo treba znati :wink:

Podeli ovaj post


Link to post

OK, NTA. Ali, Land Cruiser V8 imao sam priliku da probam u veoma teskim off-road uslovima i moram priznati da sam odusevljen.

 

Ne zaboravi da V8 ima i blokadu i redukciju diferencijala, koja radi veoma ubedljivo. To je vrhunski terenac, tacnije bolji nisam vozio, a probao sam ih mnogo...

Podeli ovaj post


Link to post

NARAVNO

nema price v8 i uz to vrhunski "terenac''

a on je u klasi SUV x5,Q7 mislim da oni neju sanse sa lend cruserom

Podeli ovaj post


Link to post

Kvazi terenci ili popularno SUV-ovi X5/Q7/ML se ne mogu porediti sa malim (LC Prado) i velikim (LC V8) Land Cruiser-om, bar sto se tice off-road performansi (uz adekvatne pneumatike naravno!).Sve ostalo je stvar licnog izbora i potreba.Isto vazi i za poredjenje istih SUV-ova sa FJ-om i 4Runner-om.

Podeli ovaj post


Link to post
Fenomenalno Vozilo !!!Ali uvek ima Bolje ,o da uvek ima Bolje :lol: Toyota Sequoia :wink:

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_2c.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_2b.jpg (alt+p)

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_19.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_18.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_28.jpg (alt+p)

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_2e.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_48.jpg (alt+p)[/img]

Posedujem novog Land Cruisera Limited 3.0 D4D i mislio sam da nece izaci nesto bolje iz Kompanije TOYOTA ali V8 je "vrh" kakose kaze u slengu.Jedina mana je cena , ali bice novca i za ovog lepotana.

Podeli ovaj post


Link to post
Fenomenalno Vozilo !!!Ali uvek ima Bolje ,o da uvek ima Bolje :lol: Toyota Sequoia :wink:

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_2c.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_2b.jpg (alt+p)

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_19.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_18.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_28.jpg (alt+p)

 

 

b]a-Sequoia_2008_photo_2e.jpg (alt+p)[/img]

 

 

Toyota-Sequoia_2008_photo_48.jpg (alt+p)[/img]

الجن السحر العين الطاقة المس الحسد الشيطان الطب البديل الرقية الرقاة Personal Branding

Posedujem novog Land Cruisera Limited 3.0 D4D i mislio sam da nece izaci nesto bolje iz Kompanije TOYOTA ali V8 je "vrh" kakose kaze u slengu.Jedina mana je cena , ali bice novca i za ovog lepotana.

Podeli ovaj post


Link to post
Guest marwa saf

×