Jump to content
steva777

Avensis-bluetooth

Recommended Posts

Uz auto sam dobio uputsvo za koriscenje na srpskom i receno mi je da postoji ta opcija ali nisam uspeo da nadjem nista o tome....

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim da je najbolje da zatvorite ovaj forum jer ako nema nikog od admin da odgovori na neka u ovom slucaju laka pitanja onda sve ovo nema smisla!

Podeli ovaj post


Link to post
Ako moze mala pomoc kako da spojim mobilni sa radiom na Avensisu? :roll:

 

Ostavite e-mail pa ću Vam poslati uputstvo ili tražite od bilo kog našeg partnera štampano uputstvo za BT

Podeli ovaj post


Link to post
Ako moze mala pomoc kako da spojim mobilni sa radiom na Avensisu? :roll:

 

Ostavite e-mail pa ću Vam poslati uputstvo ili tražite od bilo kog našeg partnera štampano uputstvo za BT

 

Ako mozete da mi posaljete uputstvo u vezi sa spajanjem mobilnog telefona sa radiom na avensisu. Moj e-mail je milos1705@gmail.com Unapred hvala!

Podeli ovaj post


Link to post

Ako je moguće ošaljite i meni uputstvo za uparivanje telefona sa radiom u avensisu.

md.projekt@yahoo.com

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno. Poslacemo Vam. Ovo je stara tema, cak od 2008. godine, pa sam mislio da vise nije aktuelno.

 

U svakom slucaju cu postaviti upustvo.

Podeli ovaj post


Link to post

Pozz svima

 

-Ja imam avensis 2005. god. paket opreme je LUNA. Pokusao sam da koristim bluetooth ali se nista ne desava kada pritisnem dugme mode i drzim ga samo se radio iskljuci. U cemu je problem???

Podeli ovaj post


Link to post

×