Jump to content
Pero-Zdero80

Problem: Putni računar Avensis 2004 god.

Recommended Posts

Pozdrav svim posjetiocima ovog foruma,

 

Kao što naslov kaze, imam problem sa putnim računarom u Avensisu 2004 godiste. Moram napomenuti da je racunar ostao upaljen i nakon sto je auto ugasen i posto je kljuc izvadjen iz brave. U Toyotinom servisu su mi rekli da je racunar jednostavno pregoreo kao sto bi sijalica pregorela u sijalicnom grlu i da mu nema spasa, a da ukoliko zelim da ga zamijenim treba da platim 1006€ samo za racunar, plus ruke.

Mene interesuje, da li je neko od vas imao slican problem, i kako ga je rijesio, bez skupe zamjene.

Da li u Srbiji postoji neki auto otpad gdje bih mogao kupiti samo racunar.

 

Inace radi se o modelu iz 2004 godine, Sol oprema, D4D motor.

 

Unaprijed zahvalan.

Podeli ovaj post


Link to post

Nije moguće da bas niko nije imao odgovor, barem da me uputi na neki auto otpad, cak se ni administratori nisu javili. Auhh....nema tu sreće, nego da se kupuje novi kompjuter onda....

 

Pozdrav svima...

 

Postovani, posetite najblizi ovlasceni Toyota servis, i Vas problem ce biti resen. Nadam se da od nas niste ocekivali drugaciji odgovor.

Podeli ovaj post


Link to post

Kao sto smo vec rekli, posetite najblizi ovlasceni Toyota servis, i Vas problem ce biti resen. Nadam se da od nas niste ocekivali drugaciji odgovor sto se tice pronalaska putnog kompjutera.

Podeli ovaj post


Link to post

EUROMARKETs ima nesto licno protiv toyote i japanca :)

 

Moja iskustva su pozitivna u svakom pogledu kad su u pitanju japanski proizvodjaci (1.Nissan, 2.Toyota, 3.Mazda)

Podeli ovaj post


Link to post

×