Jump to content
milivoj

zamena sajtne kod stanojevic servisa

Recommended Posts

mene je zamena sajtne kostala 350 e i trajala je 11 dana,i ko zna jos koliko bi trajala da peti dan nisam dosao nenajavljen i video da auto jos nije ni uzet u rad i pored mnogo lazi putem telefona kada sam se interesovao za stanje popravke.,te auto je sada rasturen,skinuta su vrata i sedista,radi se itd,ali kada mi je stigao poziv i trazeno jos 150e eeee onda mi je pukao film

naravno nikada vise tamo necu ici iako sam odrzavao kola 3 godine i uvek placao koliko god su rekli bez trunke sumnje.NEMOJTE IM VEROVATI SVE PROVERITE STA GOD VAM KAZU DA SU URADILI I DA TREBA URADITI.

ZAO mi je sto je ovako ispalo ali se ne zelim osecati prevarenim majmunom. nisam ni spomenuo da su / ili bolje on/ hteli me prevariti da ce biti ugradjen deo koji je porucen i bio nepotreban /230e/.

pazite se toyotovci.

hteo sam kupiti rav4 ali sada posle svega verovatno cu se odluciti za subaru forester

Podeli ovaj post


Link to post

Molim Vas, posaljite mi preko PM Vas e-mail ili kontakt telefon, kako bi Vas povezao sa osobom zaduzenom za pitanje zadovoljstva klijenata u kompaniji Toyota Srbija.

 

Ocekujem Vas e-mail ili broj telefona.

Podeli ovaj post


Link to post
Da li je postojao deo na lageru, ili se cekalo na njegovu isporuku?
auto sam dovezao kada je stigao poruceni deo / srednji stub ujedno sa delom sajtne levo i desno ne cela i receno mi je da kosta oko 230e/ kasnije je limar rekao da taj deo nije ni potreban tako da /sto sam naknadno saznao/

su ugradjeni drugi komadi,i po tekucoj prici ubedjen sam da bi mi i taj deo bio naplacen

Podeli ovaj post


Link to post
Postovani, niste mi poslali Vas kontakt telefon ili e-mail.
I

IZVINITE NISAM VIDEO VASU DRUGUPORUKU,063314125

Podeli ovaj post


Link to post
Hvala, u ponedeljak cete biti kontaktirani.

evo jos jednom 063314125 ili bojanamili@sbb.rs

niste me kontaktirali, u svakom slucaju hvala na trudu, a zelja mi je bila da druge korisnike upozorim na ono sto se meni desilo da i oni ne bi doziveli slicne neprijatnosti.

hvala sto mi je bilo omoguceno da ispricam svoj "slucaj' i puno pozdrava

Podeli ovaj post


Link to post
Kontaktirace Vas iz kompanije Toyota Srbija.

 

naravno evo danas je 06.08.2010. naravno niko me nije kontaktirao i naravno nisam ni sumnjao da ce me kontaktirati.hteo sam zakazati probnu voznju,jer se jos lomim koji novi auto da kupim,ali i ovo je vas mali plusic da napustim toyotu.sa zaljenjem jer sam napravio sa ovom mojom 1700km bez trunke problema/do tasosa i nazad/prosecna potrosnja 5,6lit/100km sa ukljucenom klimom.Mozda toyoti ljudi poput pomenutih nisu potrebni,zalosno ali istinito

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam osobu zadženu za odnose sa klijentima upoznao sa Vašim problemom, pa Vas možda zato i nije kontaktirao. Sigurni budite da su ispitali ili će ispitati Vaš slučaj i da će neko snositi posledice zbog pomenutog problema.

Podeli ovaj post


Link to post

hvala jos jednom na trudu ali kao sto sam vam bio i obecao priklonio sam se subaruu

kupio sam novog forestera ne rava 4,a veliki udeo u svemu tome imaju i pomenuti

Podeli ovaj post


Link to post

×