Jump to content
snakes

TOYOTA-e iz oglasa!

Recommended Posts

Ko je bio pametan taj ce da zaradi najmanje duplo. ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

Ma jok...Sebo on misli za onu d4d. Poslednji link.

Podeli ovaj post


Link to post

Ko je bio pametan taj ce da zaradi najmanje duplo. ;-)

Ajd ne zezaj Sebo ;)  Ako je ova ovako godinama ukrašavala travnjak nema od poda ništa

@Liftman Ode rolla za 12h. 150000km Servisirana u Toyotinom servisu. Dat broj šasije da bi se dobio listing održavanja. 

Podeli ovaj post


Link to post

@miksa

nisam ja komentarisao cenu. Znas verovatno da sam imao oldtajmere, a takodje nisam od onih koji cenu automobila vezuju za godiste (balkanski sindrom)

 

Ja sam samo prokomentarisao svoju trenutnu finansijsku situaciju kojoj moram da dodam i proslavu slave za 20 de

eee te finanasijske poteskoce -_-  kad spomenu slavu i ja isto  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ova Svajcarska deluje kao dobar primerak

Podeli ovaj post


Link to post
http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/2125380_Toyota_Corolla_1990_god/?cena=low. Ovaj oglas mi je interesantan ne toliko zbog samog auta nego zbog "sakrivanja tablica" ako je to uopste bila namera !? Malo sam se nasmejao a mozda cete i vi :D :) Prvo sam pomislio da je na jednoj slici zaboravio sa "sakrije" tablice a posle vidim lepo covek uslikao nalepnicu :D

Podeli ovaj post


Link to post

au kakav fotograf  :D  nemoze se reci da se covek niije potrudio da skrije tablice :D

Podeli ovaj post


Link to post

Posle određenog vremena linkovi koje kačite postaju neaktivni tako da je poželjno da kačite prinitscreen od oglasa. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Bomi>  i meni :D  :toyo:  a mogu reci i vecini na forumu ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo ocuvana za tu kilometrazu, a i cena skroz ok ;)

auris.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

@ Bomi - savršena kombinacija! Da sam pri novcima, uzeo bih je još juče ( naravno uz prethodni pregled vozila)

Podeli ovaj post


Link to post

Bomi>  i meni :D  :toyo:  a mogu reci i vecini na forumu ;)

 

 

@ Bomi - savršena kombinacija! Da sam pri novcima, uzeo bih je još juče ( naravno uz prethodni pregled vozila)

Ljubav na prvi pogled,jedino sto me pomalo odbija je sto je mozda turska :(,mada da ne spamujem temu... spamovacu vas kad skupim dovoljno parica  :toyo:  :toyo:  :toyo: 

Podeli ovaj post


Link to post

jel ovo drug Melo resio da se oproba u prodaji, da opipa puls kupaca :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ne prodajjjjj toooooooooo :blink: :blink: :blink:

Podeli ovaj post


Link to post

Nije prinova u smislu proširenja porodice ali jeste po pitanju okupatora vozila, tj povećan broj vozača u kući :D 
A pošto sam ja već neko vreme u potrazi za nečim malo žustrijim a porodica u potrazi za prevozom za njihove potrebe samo zato ide zamena, dok oni ne nabave nešto s 5 vrata. Posle toga samo prodaja i kupovina nečeg mladjeg.

 

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×