Jump to content
snakes

TOYOTA-e iz oglasa!

Recommended Posts

@Matori

 

Vidis ja bi pre pogledao ovu rolu pa usao i u malo 'krede' nego kupovao prelazno resenje ...

Inace ovaj 1.4 D4D je zahvalan motor, sa BOSCH ubrizgaanjem, sto znacajno smanjuje cene delova, bilo novih, ili remonta...

 

Bogatic je blizu Sapca, moze tamo da se proveri pregleda u ovlascenom servisu...

Podeli ovaj post


Link to post

@laki72 Baš sam to i ja pomislio i hteo da predložim matorom zbog kredita koji nije strašan, a učešće bi bile pare od Yarisa. Meni se, ovako na oko, svidja ova Rolla. Čuo sam reči hvale za ovaj motor. Proverio bih je u servisu i šta bude, biće. Kilometražu da ne komentarišem. Tako sam pre neki mesec, ili više video Rollu benzinac i automatik, tako mi se sad svidela ova. Istorija se ponavlja, tako da ću i ovu šansu da propustim. Služi me dobro Yare, a i ja njega, ali bih rado kupio nešto mladje, a da je Toyota.

Podeli ovaj post


Link to post

1.4 D4D je jedan od bestbuy motora u Corolli samo je jako bitno da je auto dobro održavan, pisalo se već negde o tome

Podeli ovaj post


Link to post

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7109405/toyota-corolla-19-d

 

Poznaje li neko ovu korolu?Prodao sam starlet,a treba mi neki dizl za do posla

 

Jeste ruzna i nema klimu al mi odgovara sto je taj motor i dobar gepek

Ima li neko savet na sta da obratim paznju ako budem isao da je pogledam?

Podeli ovaj post


Link to post

 

Već je izgleda prodat....Oglas je izbrisan.

A inače ona corolla 1.4d4d sa 231.000 km što je koštala 5 i nešto hiljada, sada je  4750€.

Evo link...

 http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6959670/toyota-corolla-14d4d-origkm-nova

Podeli ovaj post


Link to post

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7109405/toyota-corolla-19-d

 

Poznaje li neko ovu korolu?Prodao sam starlet,a treba mi neki dizl za do posla

 

Jeste ruzna i nema klimu al mi odgovara sto je taj motor i dobar gepek

Ima li neko savet na sta da obratim paznju ako budem isao da je pogledam?

meni nije poznata,a i taj kom da je ruzna je bas neumesan i neprimeren,ako je ruzna zasto bi je gledao?

Podeli ovaj post


Link to post

Zato sto ga lepota nece prevesti...

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7109405/toyota-corolla-19-d

 

Poznaje li neko ovu korolu?Prodao sam starlet,a treba mi neki dizl za do posla

 

Jeste ruzna i nema klimu al mi odgovara sto je taj motor i dobar gepek

Ima li neko savet na sta da obratim paznju ako budem isao da je pogledam?

Meni se nesto mota da to nije toyotin motor taj 1.9.

2.0 je d4d.

Sad cu bas da pogledam..

Podeli ovaj post


Link to post

Mahatma to je rolla sa Pežovim motorom. Koliko se sećam nije bila baš dobitna kombinacija. 

Podeli ovaj post


Link to post

Za tu lovu je sasvim ok auto, ali....

 

(Uvek neko ALI srecu kvari) ;)

 

Nema klimu!

Podeli ovaj post


Link to post

@ simella - Beži od tog motora! Beži kao da te juri Forest Gamp!

Podeli ovaj post


Link to post

hvala na savetu,bataljujem odmah

 

Nego sta sad da gledam?

Stalno mi bilo u glavi da sam negde nesto citao da su ti motori ok,a ono ko zna sta sam ja pobrkao

Podeli ovaj post


Link to post

2.0 ce biti da je ok. To au prvo d4d ako se ne varam. Oni koji su isli i u e12 sa 90ks bez zamajca.

Podeli ovaj post


Link to post

Bas lepe zelje od tebe,svaka ti cast,cenim to

Jedini problem je sto sam ja prodao Starlet za 350e,tako da mi fali samo 4k nemackih evra,mozda i manje ako bi nesto popustio prodavac

Bio sam kojekude danas pa sam i svratio svakako da vidim onu 1.9 i nikako mi se nije svidelo sta sam video ne racunajuci motor

 

Nista pametno nema a moram brzinski resavati.Hvala vam svima na savetima u svakom slucaju

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam mislio ovo kao zamenu za opciju koju si ti jurio, vec sam je postovao onako..

Pa ajd reci koji su ti kriterijumi...

Podeli ovaj post


Link to post

ne pitaj za kriterijume,ko zena kad kupuje cipele

 

Moracu da resavam brzo i to me hebe da ne mogu da cekam dobru priliku,svakako cu gledatii da je nesto japansko ako ne nadjem da je tojota

Podeli ovaj post


Link to post

Pre svega pozdrav svima posle duzeg vremena! ;)

 

Nego sta sad da gledam?

Morao sam da prokomentarisem na ovu temu, naime moja Karina je u oglasima vise od godinu dana(sa pauzama), stavio sam 850e cenu(auto je 88god).

Znam da ih ima po oglasima za par stotina i da je moja medju najskupljima ali prosto nije mi hitno, auto je ok(motor i dalje radi k'o sat...)

 

E sad, prosle nedelje sam dobio jednu ponudu 700e i isti dan drugi covek 650e nudio.

Ne mogu da vam opisem koja kampanja kolega je krenula: "prodaj, prodaj, prodaj za te pare ODMA!!!"

 

Tu noc sam pregledao oglase sa kriterijumom od 88god do 1000e, Zajecar, Bor, Nis.

Ispada ako bi uzeo bilo sta mladje par godina ili cak istog godista(cisto da promenim) morao bi da dodam bar jos 200e!

Recimo neke Korole ili 323 oko 90 god su po 500e pa navise ali registracija i prenos oko 200e + 4 gume 200e i onda da se nadam da nema drugih ulaganja. :(

 

Inace trazio sam auto koji posle mogu lako da prodam/zamenim i da mi pretekne koja para, trazio sam nesto sa losijom limarijom, da se malo zanimam i mozda zaradim posle neki dinar.

 

Zakljucak: Karina je i dalje na svom mestu! ;)

Podeli ovaj post


Link to post

djokicu> isti slucaj i moja corolla stoji vise od godinu sa nekom ok cenom,ali niko da se javi,i kad se jave uglavnom neke smesne zamene. tako da razmisljam da je skinem sa oglasa posto za neke smesne pare necu da je prodam iako imam ulaganja u nju ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ima u Srbiji i u boljem stanju :);) . Ovo je na stranim tablama. Da se plate dadžbine to je nekih 500-700e + carina(za ovo godište oko 300e). Neka spusti i malo cenu + sve ovo + registracija + servis da se odradi , izašo bi oko nekih 2800 do 3000e , zavisi , ako trebaju još gume ili nešto da se uradi. Ne znam koliko je povoljno, ovaj bi išao za nekih 3000-3100 verovatno , a isto izgleda odlično . http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7251042/toyota-yaris-15-ts

Podeli ovaj post


Link to post

Da, nisam uzeo u obzir carinu i porez. Mislio sam da je to placeno. 

Nego sta sam sad za kompom primetio. Krece mu korozija iznad zadnjeg levo tocka. A to je ja mislim posledica propustanja vode na faru. Takodje na slici gde je podignut tepih u gepeku, se vidi rdja koju je napravio alat koji je blejao u vodi, a zahvatilo je i sam patos.

 

Dobar ovaj sto si postavio.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×