Jump to content
snakes

TOYOTA-e iz oglasa!

Recommended Posts

Vojo,

 

radi sta hoces ali PARE NE DAJ dok sve ne vidis i ne proveris papire i ostalo

Podeli ovaj post


Link to post

au ljudi spasavajte ovaj auto

Podeli ovaj post


Link to post

Bili Sule i Ja da ga gledamo. Koga interesuje nek nam se obrati..

Podeli ovaj post


Link to post

Bili Sule i Ja da ga gledamo. Koga interesuje nek nam se obrati..

 

Šta je u pitanju? Nije valjda turbina?  ??? Ajde vizuelno ovaj auto trebalo bi dovesti na fabričko stanje, ostalo ne znam šta bi moglo da fali.  ???

Podeli ovaj post


Link to post

Taj auto ce da kupe klinci za divljanje, a onda ce vlasnici sa GT4 da idu na kupuju delove u rinfuzi.

Ako mu neko da 800 nek bude srecan.

Bio je udaren odnapred, prednji vezni lim je bio crvene boje, hauba u valovima, nijedan sav ne stoji dobro.

Iznutra je totalno costumizovan. Ma totalno ciganski auto.

Ni klimu nema :)

 

Samo za delove

Podeli ovaj post


Link to post

e jbg a kako je u oglasim izlgedao primamljivo kad pre ste bili :) RESPECT ZA VOJU I SULETA:)))

Podeli ovaj post


Link to post

Da si ti meni ziv i zdrav, bili smo pre nego je izasla u oglase  ;D 8) 8) 8)

Podeli ovaj post


Link to post

@ Vojo i Sule

 

Da li ste probali kakva je u vožnji? Da li tu šta fali i uopšte oko motora? Ima li oštećenja od udara napred i koliko? To što je vizuelno uništena može da se koriguje. ::) Kod nje je mnogo bitnije da su joj dobri motor, turbrina, vešanje, pogon i prenos(kardani). ??? Ova je model kao Tošketova ali ne za američko tržište(All-Trac), bar po opremi koju nema(na izgled nema klimu, šiber, drugačiji retrovizori...). Stigla je iz Švajcarske, pa obzirom kakvi su švajcarci što se održavanja tiče(pouzdani), a i kilometraže (ne vraćaju sat) trebalo bi da je u dobrom stanju. U koje je svrhe vožena kod nas(kao reklamno vozilo)? A i stranac je, a preregistracije ko zna kada će ponovo biti...  ???

 

Mnogo je pitanja, pa hvala unapred.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

@ Vojo i Sule

 

Da li ste probali kakva je u vožnji? Da li tu šta fali i uopšte oko motora? Ima li oštećenja od udara napred i koliko? To što je vizuelno uništena može da se koriguje. ::) Kod nje je mnogo bitnije da su joj dobri motor, turbrina, vešanje, pogon i prenos(kardani). ??? Ova je model kao Tošketova ali ne za američko tržište(All-Trac), bar po opremi koju nema(na izgled nema klimu, šiber, drugačiji retrovizori...). Stigla je iz Švajcarske, pa obzirom kakvi su švajcarci što se održavanja tiče(pouzdani), a i kilometraže (ne vraćaju sat) trebalo bi da je u dobrom stanju. U koje je svrhe vožena kod nas(kao reklamno vozilo)? A i stranac je, a preregistracije ko zna kada će ponovo biti...  ???

 

Mnogo je pitanja, pa hvala unapred.  :)

 

Nismo je vozili. Radila je u mestu jer Dejan (sa otpada) nije dao da je vozikamo bez tablica. Motor lepo radi. Za turbinu niko nemoze da kaze pa cak ni majstor, dok ne vidis kako vuce pri boost obrtajima. Amorti zadnji se moraju menjati, a mogli bi i prednji, i to mozda ne samo amorti nego i opruge. Prenos ti na tom autu nikada nece zakazati. Stigla je iz CH ali nisu joj bili vlasnici Svajcarci nego nasi ljudi u CH, pogledaj nalepnice, svuda je izlepljeno "lada butik" "vlasenica" "Novi Sad"...

 

Toliko zasad, nemogu vise, koga interesuje nek se javi meni imam i slike detaljno

Podeli ovaj post


Link to post

I da, zaboravih kod nas nije ni vozen, dovezena je prosle nedelje iz Ch i parkirana kod Dejana u Karlovcima.

Podeli ovaj post


Link to post

Vlado prvo ti vidi da li se njemu prodaje taj auto... znam da su ljudi, iz nekih njima znanih razloga, postavljali oglase sa nerealnim cenama, samo da ga ne proda! E sad, postoji i ona druga varijanta - optimista u zabludi, jer, lepo si rekao, šanse nema da dobije te pare za auto.

 

Evo sličnog primera http://www.mojauto.rs/polovni-auto/420257. Već deseti mesec drži istu cenu, pokušavao je da ga proda i preko nekog preprodavca, gde je umesto jedne "cevke" imao dupli izduv... Meni je skoro nuđen isto crni, sa istom opremom, `97 za oko 1000eur manje!

Podeli ovaj post


Link to post

Bilo bi OK da je supra u fabrickom stanju, ali sa ovim krivim branicima mislim da ce tesko naci kupca, a to ujedno odaje stanje celog auta..... ;)

 

Felne su stvarno odlicne :)

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

hehehe i opet nas prijatelj vlado protiv bilo kakvih izmena sem fabrike;))))

pa ko zna mozda ga je i lickao za sebe u garazi i zaista u izuzetnom stanju je autic;)))

Podeli ovaj post


Link to post

jos uvek je puuuuno

 

Zna li se u kakvom je stanju motor na ovom vozilu ? ???

Podeli ovaj post


Link to post

Motor lepo radi, tiho, ravnomerno, drzi lepo 800 obrtaja, i kad je hladan i kad dodje na radnu temperaturu.

 

NIsmo ga vozili pa ne mozemo reci, vozio ga je samo Dejan, iz Svice do Srbije

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×