Jump to content
alexandar

YARIS 1.0 1999-2005

Recommended Posts

B.G-N.S auto put 120-130 km/h potrosnja 7,5 po b.c. temperatura -1.Leti ista destinacija i brzina povremeno radi klima potrosnja 6,5l,vise mu leze manje brzine :wink:

Podeli ovaj post


Link to post

Pa napisao sam da mi leti trosi manje 6,5,a sad kad je -1 trosi 7,5l :?

Da li je to odgovarajuca potrosnja pri toj brzini ?

Podeli ovaj post


Link to post

Vec par meseci mi se cuje neko lupkanje u prednjim vratima,kao da se neka zabica otkacila koja je drzala neke kablove i kad predjem preko neke neravnine pocne da lupka.Uzasno me nervira jer sam naviko na auto bez skripanja,lupkanja i cvrcaka.Da li je neko skidao tapacirung na vratima,da li je komplikovano ?

Podeli ovaj post


Link to post

Juce sam se zeznuo i ostavio farove ukljucene pa mi se istrosio akumulator,toliko da nisam mogao auto da startujem...Ugasio sam farove i sacekao par minuta i uspeo sam da startujem auto posle treceg pokusaja...provozao ga i u toku voznje mi se culo neko lupkanje!!1 Posle pola sata rada motora lupkanje je prestalo,u jednom trenutku se zaculo cvilenje nekog kajsa,al ponovo su nestali ti zvuci...Da nisam nesto zeznuo????Mislim,,danas se nista ne cuje i dosao sam na posao normalno...Esam mogao nesto zeznuti???

Podeli ovaj post


Link to post

Ako se ništa ne čuje više, ništa niste zeznuli.

 

Verovatno se snažnije čuo alternator, jer je bio opterećeniji zbog punjenja akumulatora. :wink:

Podeli ovaj post


Link to post

Izgleda da mi je otisao senzor za pokazivanje spoljasnje temperature(na displeju stoji 17c. a napolju 26c.). Da li neko zna gde ima da se kupi i kolko je to zadovoljstvo para ?

Podeli ovaj post


Link to post
Guest oggycc

Ulazak u baru zna da napravi ovakav zvuk jer dolazi do proklizavanja usled ulaska vode u kanalni kais . Kod mene je to cesta pojava.

 

Da ne postoji zvuk slican cviljenju ili drobljenju ?

Podeli ovaj post


Link to post

Сензор спољашње температуре потражи полован, нови је :lol:

Постоји филтер горива који се налази у склопу са пумпом за гориво и у резервоару је. Нема предвиђени интервал за замену и немаш неке потребе да га мењаш.

Осим ако је резервоар толико прљав од лошег горива па да загуши филтер, али то је јако редак случај. Мој Јарис има око 200.000 км и никад није мењан филтер горива.

Сипај квалитетну "чорбу" и гас :D

Podeli ovaj post


Link to post

×