Jump to content
Andy Kaufman

Kljuc

Recommended Posts

Ispalo mi je dugme za daljinsko zakljucavanje vozila koje se nalazi na kljucu.Dakle sve radi samo nemam onu plastikicu na dugmetu,negde je ispala i izgubio sam je.Da li moze to da se uradi kod ovih sto izradjuju kljuceve?Da li moze da se uzme samo plasticni okvir od kljuca?Da li mora ceo nov kljuc?Da li je uopste moguce uraditi novi kljuc sa daljinskom komandom?

Podeli ovaj post


Link to post

Moze da se uradi novi kljuc, ali je bas skupo u servisu. Od 100 EUR u Toyoti pa do 230.

 

Kako se kljuc sastoji iz kucista i predajnika, mislim da mozes da narucis samo kljuc i plastiku.

 

Preporucujem da pozoves GoTa car i pitas ih, obicno su najpovoljniji.

Podeli ovaj post


Link to post

@ ikac2000 hvala na odgovoru

@ AdminToyota hvala na odgovoru

Uradio u Zemunu kod cuvenog auto bravara,da ne reklamiram.Stavio identicno dugme,kostalo 600 dinara

Podeli ovaj post


Link to post
Guest oggycc

Ljudima treba original kuciste a ne budzenje nekim surogatima .Yaris zahteva its own key pa bi trebalo traziti onaj pravi .

Mikropekidači na daljincu su veoma slicni onim sa starijih mobitela tako da se lako preleme i rade bez problema .Kućište je specifično i traži baš te dimenzije .

Podeli ovaj post


Link to post

Andy Kaufman-e,koji je to cuveni baja u Zemunu? treba i ja da menjam to dugme...daj neki kontakt ,a ne samo pricu :)

Mada,ja bih menjao celo kuciste,ovo em je staro,em mi je ruzno !! Dajte neki predlog...Okolina Beograda i do 50e :)

Podeli ovaj post


Link to post

Trebala bi mi pomoc za kljuc, naime posjedujem yarisa 1.0 2001 i imam master kljuc. Da li je moguce isprogramirati kljuc (elektroniku) od Corolle verso 2003 gp. kao drugi master kljuc.

 

Edit:

Uspio sam isprogramirati da mogu upaliti auto, ali mi ne rade daljinske komande, tj. otkljucavanje i zakljucavanje auta. Ako neko zna uputsvo kako da mi i to proradi, bio bih zahvalan.

Podeli ovaj post


Link to post
Guest oggycc

Jesi li probao da das kontakt, drzis dvadest sekundi dugme za zakljucavanje pa zatim vratis?

Kad menjam bateriju ovo je procedura vracanja koda za zakljucavanje .

Podeli ovaj post


Link to post

Ja nisam imao nikakvih problema kad sam menjao bateriju u u kljucu(daljincu).Otkljucavanje i zakljucavanje je normalno radilo :)

Podeli ovaj post


Link to post
Jesi li probao da das kontakt, drzis dvadest sekundi dugme za zakljucavanje pa zatim vratis?

Kad menjam bateriju ovo je procedura vracanja koda za zakljucavanje .

dali ovo pravilo važi za svaki yaris moram da menjam bateriju

Podeli ovaj post


Link to post

kod mog Yarisa 2001 okrenuti ključ u poziciju zaključano i držati dugme LOCK dva puta po 5 sekundi

Podeli ovaj post


Link to post

×