Jump to content
Sign in to follow this  
somewhoo

Novi Auris - zadnji zvucnici?

Recommended Posts

Ima li neko iskustva sa ugradnjom zanjih zvucnika u vrata, tacnije, interesujeme dali je neko izvalio/nasao pinout za zadnje zvucnike na samom audio uredjaju, ili su mozda kablovi izvuceni vec??

Podeli ovaj post


Link to post

Na Aurisu Terra ne postoji provedena instalacija za zadnje zvucnike. Skidao sam obloge vrata i neposredno se uvjerio. Nasao sam na forumu vlasnika Toyote u Engleskoj, da kod njih Auris Terra ima postavljene kablove za zadnje zvucnike, ali treba imati u vidu da se Auris za to trziste sklapa u Englesko, a nasi u Turskoj. Na samom uredjaju, tj. radio-CD plejeru postoje konektori za zadnje zvucnike, i koliko sam ja vidio spojeni su, ali se sada postavlja pitanje dokle su povuceni. Vjerovatno kablovi sezu do nivoa prednjih vrata, odnosno tu postoji konektor na koji je potrebno nastaviti provodnike do zadnjih vrata. Nazalost ja nisam imao vremena da istrazujem dalje, ali prvom prilikom cu vidjeti, pa cu onda to fotografisati i postaviti na forum. Znaci Auris Terra godiste 2008. nema provedenu instalaciju za zadnje zvucnike.

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×