Jump to content
sasa popovic

Gde naci motor za landCruisera

Recommended Posts

Obzirom da mi se pre dva dana pokvario motor tj. slomio se klip i razbio ostatak motora na 250000 predjenih kilometara, redovno odrzavan i ne forsiran u voznji, prinudjen sam da menjam motor. U ovlascenom servisu u Novom Sadu su sracunali da bi me generalka kostala 620000 dinara i na to daju garanciju od 50000 predjenih kilometara. Obyirom da mi se ovo ne isplati pokusacu da nadjem polovni motor i ugradim ga u auto

Podeli ovaj post


Link to post

Ako si ga odrzavao u ovlascenom servisu njima postavi pitanje zasto se motor raspao. To ne sme da se desava, pogotovo ne na tako maloj kilometrazi (to je mala km za to vozilo).

Ja bih trazio uzrok i ako se ispostavi da je zbog fabricke greske doslo do loma klipnjace, ne bih se upustao u takav finansijski trosak.

 

Ako si ga sam odrzavao, druga prica...

Podeli ovaj post


Link to post
Obzirom da mi se pre dva dana pokvario motor tj. slomio se klip i razbio ostatak motora na 250000 predjenih kilometara, redovno odrzavan i ne forsiran u voznji, prinudjen sam da menjam motor. U ovlascenom servisu u Novom Sadu su sracunali da bi me generalka kostala 620000 dinara i na to daju garanciju od 50000 predjenih kilometara. Obyirom da mi se ovo ne isplati pokusacu da nadjem polovni motor i ugradim ga u auto

Na nekom otpadu u Nemackoj pokusaj naci taj motor mada je mrka kapa da ce ti i on pregurati nesto vise preko te kilometraze dakle sa sto manje kilometara ubaci agregat i prodaj ga sto pre.

Podeli ovaj post


Link to post

Auto sam odryavao u GOTACAR u Novom sadu iskljucivo. Isao sam za svaku sitnicu i uvek ponavljao d a kad sam vec dosao da sve provere, i uvek je sve bilo u redu. Interesantno da nisam mogao po nicemu da zakljucim da imam neki problem sa autom dok jednostavno nije stao.

Podeli ovaj post


Link to post

×