Jump to content
nickname

Da zapljunem svoj ćošak...

Recommended Posts

Pozdrav svima.

 

Ime: Boris

Lokacija: BG

Parking: Toyota Carina E 1995 7AGE

 

Šta je bitno napomenuti... Već 30+ godina se vozim u Toyotama, što će reći od neke '78 godine. Zadnjih 11god kolko imam dozvolu uvek je tu bila neka Toyota. Bilo je tu Carina, Corolla, Starleta... Nadam se da ćemo se uskoro podmladiti u porodici, mada se ove Carine nećemo lišavati, cena joj je previše mala naspram upotrebne vrednosti koja je velika.

 

Kad padne sledeće pranje biće i nekih slika, mada je auto stock, nema šta posebno da se vidi.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam dosao... :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

E, da. Motor je 7AFE naravno. Ne 7AGE.

 

Pazi, ja bih te odmah spopao da mi objasnis 7AGE, jer to je lud motor(kombinacija bloka 7AFE+4AGE glava 20v), taman sam se ponadao... :)

Podeli ovaj post


Link to post

:D Što je babi milo (7AGE) ...

 

Enivej, još neki moj komentar o Carini. Ne videh auto koji više daje za te pare. Sa ovim motorom, 1800ccm + plin imate smešnu potrošnju, sasvim solidne performanse (a uvek se može prebaciti sa plina na benzin, bez čekanja). Motor 4AFE je pomalo slab za ovoliku karoseriju, sa plinom već umire, mora da se gazi da bi išao a onda imate i veću potrošnju nego sa ovim većim. Registracija za 7AFE izađe 22.000din, što nije previše.

 

Unutra je jedan od najprostranijih u klasi, pozadi se ljudi voze ko direktori, a sede iza mene koji imam 190cm. Ima klimu, sva stakla na struju, ogroman gepek (toro boca umesto točka). Ovaj auto je bio par puta do Grčke, par puta u Holandiju, jednom do Pariza, bar 20 puta do CG. Sva putovanja su bila čisto uživanje, bez stresa oko kvarova ili potrošnje.

Podeli ovaj post


Link to post

Kad padne sledeće pranje biće i nekih slika, mada je auto stock, nema šta posebno da se vidi.

 

Izgleda da nickname jos nije oprao auto :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ma to je Toyota, to se vozi, ne licka se :D

 

P.S. Šalim se, biće fotki, lenj sam po tom pitanju.

Podeli ovaj post


Link to post

×