Jump to content
bbking

Prvi servis 100e?!

Recommended Posts

Da li je moguće da zamena ulja (na pr. 4l), jedan filter ulja i dva sata rada košta cirka 100e??

Zna se da je najskuplje ulje 10e, filter 10e, radni sat u servisu 10e (pri tom za ovo je potrebno max 0.5h), što sve ukupno ne izaðe više od 60e maximalno! A naravno da Toyotini servisi imaju dodatni rabat na sav ovaj potrošni materijal. Da nisu možda serviseri došli direktno iz Japana???

Podeli ovaj post


Link to post

I kod mene je ukupno ispalo malo vise od 100 Eura:

filter ulja - 1300din

ulje - 1l - 1600din

rad - 1h - 3300din!

 

Ulje i filter ulja jos prihvatam (mada je i to skuplje nego sto bi trebalo), ali mi se cini da je sat servisa bezobrazno puno. Do sada sam vozio Opel i u ovlascenim servisima je 1h kostao 1000 do 1500din.

Podeli ovaj post


Link to post
Da li je moguće da zamena ulja (na pr. 4l), jedan filter ulja i dva sata rada košta cirka 100e?? Din

Zna se da je najskuplje ulje 10e, filter 10e, radni sat u servisu 10e (pri tom za ovo je potrebno max 0.5h), što sve ukupno ne izaðe više od 60e maximalno! A naravno da Toyotini servisi imaju dodatni rabat na sav ovaj potrošni materijal. Da nisu možda serviseri došli direktno iz Japana???

 

ovako filter vazduha je oko 1800din filter polena oko 1600din ulje je 1600 po litru i pregled sa zamenom ostatak plus porezi

Podeli ovaj post


Link to post

×