Jump to content
Grenujj

Svetla na novom Aurisu - Info!

Recommended Posts

U vezi novog Aurisa 1.6 luna4you.... Posle par dana vožnje zapazio sam da se u oba prednja fara sa strane, unutar fara, skuplja kondenzacija, koja nije nestajala. Reklamirao sam to i zamenili su mi farove. Svetla se čekaju nedelju dana, zamena traje sat vremena....

Meðutim, i sada na mi se na jednom prednjem svetlu pojavljuje mala kondenzacija koja brzo nestane. Primetio sam manju kondenzaciju i u gornjem uglu zadnjeg levog svetla... Ne mogu da odem da reklamiram, jer nije stalno, tako da bih morao da tempiram trenutak kad se kondenzacija pojavi, pa da odmah odem u servis.

Na parkingu na NBG-u zapazio sam Auris identičan kao moj, nov, ista boja... U oba prednja fara sa strane je imao dosta kondenzacije.

 

Ovo čisto kao info za sve koji su u poslednjih par mesece kupili novi Auris, da obrate pažnju, možda je u pitanju serijska greška....

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam uzeo u julu Auris 1.6 luna4you i nisam primetio da stvara kondenzat unutar farova. Baš ću detaljnije da pratim ovih dana.

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste, javlja se kondenzacija u farovima.. Ici cu da reklamiram cim nadjem slobodnog vremena.

Podeli ovaj post


Link to post

Definitivno se javlja kondenzacija u farovima, ja sam jos jedan slucaj koji to potvrdjuje (auris kupljen 01.16.2012). A i skripanje kocnica je izgleda standard :(

Podeli ovaj post


Link to post

Auto nema ni 500km tako da jos nisam stigao do reklamacija :D ali se pripremam, prosto nisam mogao da verujem da mi se javila kondezacija posle prve veceri sto je auto "prenocio" kod mene.

 

Lepo cu ja da snimim i slikam sve pa sa tim u servis da me nebi vozali okolo naokolo ...

Inace skripe i kocnice ...

 

Jel postoji vec tema zapoceta na tu temu ili ja da je zapocinjem?

Podeli ovaj post


Link to post

Kočnice su za sada ok. Kako je hladno, samo kod prvog kočenja ujutro jednom malo zaškripe... To je verovatno normalno, jer se dešavalo i kod clia koji sam prethodno vozio. Mada ću morati vise da obratim pažnju ubuduće....Stalno mi je upaljen glasno radio, pa ne osluškujem....

Podeli ovaj post


Link to post

×