Jump to content
Sign in to follow this  
franky

utisci o corolla verso modelu 1.8 benzin

Recommended Posts

Voleo bih da podelim sa svima svoje utiske o Versu 2006. godiste koji je kod mene 5 godina i sa kojim sam presao 95.000.

Auto je prosto savrsen, pravi porodican auto, auto u kome cete se osecati sigurno.

Benzinac 1.8 malo tromije krece, ali s obzirom na masu vozila mozda i ocekivano, ali zato kada krene mozete se zabaviti i malo ostrijom voznjom. :evil: U voznji se ponasa savrseno, svi sistemi pomazu maksimalno i u nekoliko rizicnih situacija koje sam imao auto je sve odradio kako se samo pozeleti moze.

Za 5 godina promenio sam obe sijalice fara (1.800 din kom.) i jednu sijalicu pozicije, to je sto se tice kvarova. Menjao sam i metlice na svim brisacima posle 3 i po godine. Na redovnim servisima prve plocice (oko 100e) pozadi na 50, napred na 75 hiljada !!!

Potrosnja je po gradu oko 9-10l , na otvorenom manje ako se vozi ispod 130. Pri voznji od 80-90 na otvorenom potrosnja se krece oko 5-6 litara.

Prostora koliko hoces i u prednjoj i u zadnjoj klupi, gepek ogroman.

Pokusavam da se setim nekih zamerki...mozda je malo tezi za parkiranje zbog zaobljenih prednjih ivica i velicine, ali ja to ne primecujem s obzirom da imam i prednje i zadnje senzore.

S obzirom da planiram da ga menjam za novi auto, lomim se da li da uzmem ponovo Verso ili da probam malo Avensis ili Rav.

U svakom slucaju, Verso je meni savrsen 8)

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×