Jump to content
agatonsax

Da li ovaj model ima ABS?

Recommended Posts

Od skoro sam još jedan prezadovoljan vlasnik Toyote Yaris Verso linea Sol 1.3, godiste 2000. :D

Interesuje me da li neko zna gde se može naći uputstvo za ovaj model i da li ovaj model ima ABS ili je u to vreme za ovaj model ABS spadao u dodatnu opremu.

Podeli ovaj post


Link to post

Broj šasije je: JTDKW223900102276

Hteo sam samo još da pitam, ukoliko to znate ili možete da saznate, kakvu funkciju u okviru putnog racunara imaju dugmici - guidance i reroute, kao i dugme za pojačavanje zvuka radia, koje se osim okretanja može i pritisnuti, ali prilikom pritiskanja, nisam uspeo da uočim kakvu funkciju ima.

Hvala Vam!

Podeli ovaj post


Link to post
Od skoro sam još jedan prezadovoljan vlasnik Toyote Yaris Verso linea Sol 1.3, godiste 2000. :D

Interesuje me da li neko zna gde se može naći uputstvo za ovaj model i da li ovaj model ima ABS ili je u to vreme za ovaj model ABS spadao u dodatnu opremu.

Ako imate ABS na autu kada ga upalite na displeju bi trebalo na par sekundi da zasvetli zuta lampica 'ABS'. Ako takve lampice nema onda mislim da ni ABS-a nema.

Podeli ovaj post


Link to post

Ne gasi se, nikakve promene nema. Da,znam za zutu lampicu i ona se ne pali, ali pritom u uputstvu koje sam dobio uz auto prikazana je ta lampica i ako sam dobro razumeo, pise da se pali kada je potrebno proveriti da li je ABS u redu, mada ipak mislim da je ovde ABS izostavljen ili mozda skinut. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Isto pitanje.

Moja Toyota Yaris je 2002. godiste, takodje mi ne sija ta lampica prilikom startovanja. Malo mi cudno da nema ABS.

Ako treba br. sasije, samo recite.

Podeli ovaj post


Link to post

Potreban je broj šasije, pa ću poslati dalje na proveru. Odgovor očekujem sutra. Hvala vam na razumevanju.

Podeli ovaj post


Link to post

Вероватно немаш "ABS", а лако то провериш, залетиш га и нагло стиснеш кочницу пуном снагом, ако има "ABS" осети се пропадање педале и неће проклизавати точкови. Или се лепо сагнеш испод и погледаш иза точкова, види се инсталација сензора.

Podeli ovaj post


Link to post

×