Jump to content
Guest Vlajko

Servis na 30 000km

Recommended Posts

Guest Vlajko

Zdravo , da li može info za cenu redovnog servisa na 30 000km ?

U pitanju je 2.0 dizel Luna + 2011. go[/size]d.

 

Hvala.

Podeli ovaj post


Link to post
Guest Vlajko

Vidim nema odgovora...Nisam pitao koliko košta servis raketnog pogona za NASA-in ENDEVOR...već za auto Vaše marke...

 

Ok hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

NIje problem. Ali, zamolio sam Vas da mi date broj šasije Vašeg automobila preko PM.

 

Evo i sada. Pošaljite mi na PM (Private Massage) broj šasije automobila, kako bih vam rekao preciznu cenu servisa.

Podeli ovaj post


Link to post
Guest Vlajko

Zdravo.

Kao prvo ,zašto ste obrisali moju poruku !?

Drugo , NISTE MI TRAŽILI broj šasije ranije , već sada prvi put. Budite malo ozbiljni močim Vas !

Nema potrebe da Vam šaljem br. šasije kada Vam je potrebno 10 DANA za jednu najbanalniju stvar !

Nadam se i verujem da će auto mnogo bolje služiti nego što je Vaš odnos.

Još jednom ponavljam Vi ste tu zbog nas (kupaca, ljudi koji voze Toyotu godinama), ukoliko nema nas ili nismo zadovoljni , moći ćete da stavite katanac na bravu!

Podeli ovaj post


Link to post

Razumem Vaše nezadovoljstvo brzinom odgovora, ali rešavamo i to. Uskoro ću biti mnogo ažurniji, kada su u pitanju cenovnici.

 

Stojim na raspolaganju za sva vaša pitanja.

Podeli ovaj post


Link to post
Guest Vlajko

Zdravo.

Da li može informacija koliko je dozvoljeno prekoračiti kilometražu redovnog servisa zbog garacije , pošto moram na neki put?

Prethodni je raðen na 14180km. Kada bi trebalo da se uradi sledeći (koliko je dozvoljeno prekoračiti) ?

 

Pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

×