Jump to content
kolediver

Navigacija

Recommended Posts

Pozdrav svima,

od skora sam ponosni vlasnik avensisa karavan d4d 2008 godiste . Auto ima bogatu opremu ukljucujuci i navigaciju (touch screen 7in) Zanima me da li postoje mape Srbije i regiona ( to je sad popularni naziv za zemlje bivse SFRJ) ?

Inace moram da pohvalim toyota centre u Beogradu i Cacku ,za ovo kratko vreme ostavili su sjajan utisak na mene : poslovni,precizni,ljubazni,predusretljivi

Podeli ovaj post


Link to post

Postoje mape za "Srbiju i region". Obratite se najbližem ovlašćenom erviseru, kako bi ste instalirali mape.

Podeli ovaj post


Link to post

Pozvao sam danas,po Vasem savetu, Toyota centar Beograd i dobio sam informaciju da mape Srbije ne postoje ( na DVD-ju) vec samo jako "sture" mape koje pokrivaju samo mrezu glavnih puteva a "glavne" puteve u Srbiji zna svaki vozac napamet...

mislim da bi Toyota trebala da pokazde postovanje prema srpskom kupcu i napravi te mape kad vec prodaju vozila sa navigacijom...

Podeli ovaj post


Link to post

Mape postoje, ali istina one jesu šture.

 

Verujte mi, većina automobilskih kompanija ima nedovoljno dobre mape u fabričkim navigacionim ureðajima.

 

Ja sam nedavno vozio novi Avensis, i mogu Vam reći da je navigacija veoma precizna, i da je na tom polju dosta raðeno.

Podeli ovaj post


Link to post

Ja Vam verujem i voleo bih da imam kakvu-takvu mapu ali su mi vase kolege iz servisa rekli da mape nepostoje!! Cak me nisu pitali ni koji auto ,koji tip uredjaja,nista...

Ako mozete da pomognete da se razresi konflikt reci cu Vam

daje u pitanju Avensis 2008god navigacioni uredjajj je sa DVD-om!

Unapred hvala!

Podeli ovaj post


Link to post
Mislim da sam pokazao zavidno strpljenje.....

jos uvek bez odgovora?

 

Update sa mapama za Srbiju nije izašao, to može da se proveri na

http://www.toyota-mapupdates.eu i tamo direktno može da se poruči kad bude jednog dana izašlo. Trentuno jedino novi originalni Toyota Touch & GO (i plus) imaju DETALJNE mape Srbije (hint: http://www.toyota-europe.com/innovation/toyota-touch.tmex), inače testirano je u jednom broju SAT+ revije

Podeli ovaj post


Link to post

Proverio sam,najnoviji "update" ima celu Evropu osim Bosne,Srbije ,Albanije,Makedonije i Moldavije (u lepom smo drustvu) Ostaje nam samo da se nadamo da ce nas nekada tretirati kao na pr. Croatiu.... :cry:

Podeli ovaj post


Link to post

×