Jump to content
kolediver

ksenon farovi

Recommended Posts

Na mom avensisu iz '2008 su fabricki ksenon farovi ali nemam u kabini tockic za podesavanje visine snopa svetlosti. Negde sam procitao da toyota za modele sa ksenonskim sijalicama ima samo nivelaciju (auto-leveling)koja bi trebala da se aktivira svaki put kad se startuje motor medjutim kod mene se nista ne desava nema nikakve poruke na displeju,ne cuju se motori... i sve bi to bilo u redu da mi ne smeta sto je snop svetlosti tako "nizak"

Podeli ovaj post


Link to post

Nemam komentar. Najbolje se raspitajte u ovlašćenom servisu o problemu koji imate.

 

Možete li mi poslati fotku svetla na vašem Avensisu?

Podeli ovaj post


Link to post

poslusao sam Vas savet i otisao u TC na zrenjaninskom putu. Usput , jos jedna pohvala za sve zaposlene u centru. Iskoristio sam mogucnost besplatnog kontrolnog pregleda (koji jos uvek traje,preporucujem svima da iskoriste ovu izuzetnu promociju. Primili su me tacno u zakazano vreme i zaista se potrudili da pregledaju auto i to ne samo :26: tacaka,kako se reklamira ,vec su pogledali i ono sto sam ja zahtevao,izmedju ostalog i farove. Nisam mogao da prisustvujem (takva je politika toyote) ali su mi podesili tj. malo "podigli svetlosni snop,tako da sam sad zadovoljan. I jos nesto-nisu mi naplatili u skladu sa reklamiranom akcijom. Zato jos jednom,bravo za TC Beograd!!

Podeli ovaj post


Link to post

×