Jump to content
ratomir

maglenke

Recommended Posts

upravo sam konstatovao da mi ne rade maglenke,imali neki osigurač za njih posebno ako neko zna yaris 2001god

Podeli ovaj post


Link to post

Pokušavam da dešifrujem šemu koju sam dobio, ali mi ne ide najbolje, jer nisam električar. :oops:

 

Postaviću šemu uskoro na forum, pa ko se razume, neka pročita šta ga zanima. :wink:

Podeli ovaj post


Link to post
Admine hoće li biti nešto od ovoga

 

Proveri sam u kutiji sa osiguracima koja se nalazi u kabini.

Podeli ovaj post


Link to post

Iz ličnog iskustva, ako si skidao kleme na akumulatoru i nisi ih dobro dotegao dolazi do varničenja, što dovodi do kratkog spoja koji se može odraziti na sijalice koje pregore što je i najbezbolnije.To mi se nije desilo na Toyoti već na prethodnom automobilu.Hoću da kažem, čudno je da odu obe sijalice istovremeno.

Podeli ovaj post


Link to post

Može da se dogodi i zbog toga, ali sijalice mogu da pregore i ako postoji negde "kratak spoj".

 

Ako se to dešava često, onda verovatno negde postoji spoj...

Podeli ovaj post


Link to post

jadno jutro sam sam upalio auto i primetio da prekidač za maglenke svetli, a maglenke ne rade to mi je malo čudno jer znam da ih nisam palio, bio sam kod majstora proverio je relej i osigurače i ustanovio da je do sijalica,da li postoji način da se sijalice promene a da ne dižem auto

Podeli ovaj post


Link to post

To je pitanje za majstore, ali ako saznam nešto, javljam.

 

Mada, kada su ovakve stvari u pitanju, najefikasnije je posetiti ovlašćen servis. Na kraju to izaðe najjeftinije. (ovo pričam iz ličnog iskustva) :-)

Podeli ovaj post


Link to post

tu se slažem , ali da sad šipčim u novi sad i zakazujem zamenu maglenki po ovom vremenu nije pametno

Podeli ovaj post


Link to post
Guest Anonymous

A great exchange of information.

Podeli ovaj post


Link to post

×