Jump to content
milance vranic

Servisna istorija po broju sasije

Recommended Posts

Proslediću u servis. Ali Vas molim da ubuduće broj šasije šaljete na PM (privatna poruka).

 

Odgovor ću poslati na PM.

Podeli ovaj post


Link to post

@Admin Toyota

Da li Vam je stigla PM?

Molio bih Vas da mi javite, pa ako niste dobili da Vam ponovo pošaljem.

Značila bim mi mnogo informacija u vezi VIN-a, jer bih krajem nedelje trebao da odem da pogledam auto.

Podeli ovaj post


Link to post

Hm, vidim da poruka i dalje stoji u folderu "za slanje" :? .

Izvinjavam se, ako nije problem ostaviću ovde broj šasije. U pitanju je Toyota Corolla 1.4

Hvala unapred.

Podeli ovaj post


Link to post
Hm, vidim da poruka i dalje stoji u folderu "za slanje" :? .

Izvinjavam se, ako nije problem ostaviću ovde broj šasije. U pitanju je Toyota Corolla 1.4

Hvala unapred.

 

Upravo sam vam poslao servisnu istoriju na PM. Molim vas da proverite "poštu".

Podeli ovaj post


Link to post

наравно, потпуно си у прави, само што у овом случају сумњам на стање километара конкретне короле која има све уредне сервисе уписане у електронску књижицу (у питању је сервис у Сарајеву) па бих волио да ми админ изврши провјеру са своје стране..ето, мислим да је веома корисно за све да дојелимо инфо о стеченим искуствима..поздрав

 

Postovani, da li je izvrsena ova provjera i da li su podaci o predjenoj kilometrazi bili korektni ili ne?

Ova informacija je jako bitna, jer nam moze reci da li se mozemo osloniti na stanja evidentirana u el. servisnim knjizicama kada se radi o servisima u nasoj regiji.

 

Milsim da bi mi ostali trebali da znamo sta se desilo u ovom konkretnom slucaju, da li je sumnja bila opravdana ili ne?

Podeli ovaj post


Link to post

нисам добио одговор а и нисам купио предметни ауто јер је квачило показивало знакове истрошености па је то све скупа моју сумњу потхранило до одустајања од куповине..

наравно, потпуно си у прави, само што у овом случају сумњам на стање километара конкретне короле која има све уредне сервисе уписане у електронску књижицу (у питању је сервис у Сарајеву) па бих волио да ми админ изврши провјеру са своје стране..ето, мислим да је веома корисно за све да дојелимо инфо о стеченим искуствима..поздрав

 

Postovani, da li je izvrsena ova provjera i da li su podaci o predjenoj kilometrazi bili korektni ili ne?

Ova informacija je jako bitna, jer nam moze reci da li se mozemo osloniti na stanja evidentirana u el. servisnim knjizicama kada se radi o servisima u nasoj regiji.

 

Milsim da bi mi ostali trebali da znamo sta se desilo u ovom konkretnom slucaju, da li je sumnja bila opravdana ili ne?

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani Admin-e, poslao sam Vam upit na PM, ukoliko je moguće dobiti info bio bih Vam zahvalan.

 

Srdačan pozdrav.

Podeli ovaj post


Link to post

Postoji li mogucnost da dobijem servisnu istoriju za corollu 2004, broj sasije:

SB1KW28E50E057269 ?

 

Hvala unapred

Podeli ovaj post


Link to post

da li mozete da mi proverite servisnu knjigu za toyotu corollu 2005 1.4vvti kupljena kod nas odrzavana u centru s?

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani Admin-e, poslao sam Vam upit na PM, ukoliko je moguće dobiti info bio bih Vam zahvalan.

Podeli ovaj post


Link to post

Kao što sam naveo u drugim temama, servisnu istoriju može dobiti samo vlasnik vozila. Takva su pravila. Ako ste u kontaktu sa vlasnikom vozila, on/ona može da zatraži servisnu istoriju i prosledi Vama.

Podeli ovaj post


Link to post

pozdrav,

ja sam nov na forumu. Zeleo bih da kupim Corollu 2002. ima predjenih oko 120 000 km ( u šta sumljam ) , pa me interesuje da li može da se proveri servisna ako je iz uvoza samo preko broja šasije. Vidim da je admin napasao samo ako si vlasnik možeš, pa kako ja ako sam kupac to mogu proveriti? Auto se nalazi u Bg-u, nema tablice i osim ako uzmem probne tablice pa odem u sersis na proveru kako još mogu proveriti auto? hvala unapred

Podeli ovaj post


Link to post

×