Jump to content
hepek101

Kljuc -kodiranje

Recommended Posts

Izgubio sam rezervni kljuc od moje Corolle Verso.Interesuje me da li moze da se postojeci kljuc prekodira tako da onaj koji je nasao moj rezervni kljuc ne moze da ga koristi , i koja je cena.

Podeli ovaj post


Link to post

ja sam izgubio ključ od Aurisa. U MAG-u sam kupio novi, ne mora da se prekodira samo stari ključ odjave i više sa njim ne moze da se pali auto (tako su mi rekli), ostaje isti kod.Kosta oko 12000 din

Podeli ovaj post


Link to post

A ako je takozvani pametni kljuc? tj.onaj sto treba samo da nosis uz sebe i imas dugme start/engine/stop? ja imam taj problem,tj.imacu ga ako nedaj boze izgubim ovaj sad jedini sto imam! Molim za info koliko taj kosta i koja je procedura!

Podeli ovaj post


Link to post

Taj ključ koji ste izgubili, može da se izbriše iz evidencije, što znači da može samo fizički da otključa vozilo, a ne može da ga odveze a to sve pod uslovom da je ostao neki ključ ,a da bi se menjao kod mora se menjati dosta stvari ...kompijuter motora set brava...i još stvari ...

 

Brisanje ključa iz evidencije je oko 900 din.

Podeli ovaj post


Link to post

Dao sam odgovor, ako na ovo mislite:

 

Taj ključ koji ste izgubili, može da se izbriše iz evidencije, što znači da može samo fizički da otključa vozilo, a ne može da ga odveze a to sve pod uslovom da je ostao neki ključ ,a da bi se menjao kod mora se menjati dosta stvari ...kompijuter motora set brava...i još stvari ...

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala,a koliko kosta otprilike da se poruci rezervni kljuc,jer ipak mi je malo rizicno da imam samo taj...ne daj boze da ga izgubim! Znaci interesuje me taj pametni kljuc sto takoreci ti stoji u dzepu stalno...

Podeli ovaj post


Link to post

×