Jump to content
janjicde

Problem sa sondama ili ... ???

Recommended Posts

Sa autom je za sada sve ostalo ok...ne znam da li je mozda do toga sto je stajao 6-7meseci pa sam ga sad malo poterao...bidecu suyra...nov sam na forumu i stvarno mi je draogo sto sam dobio ovako brz odgovor...hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

Vidi pa napisi sta je u pitanju. U svakom slučaju kupio si odličan auto i verujem da je u pitanju neka banalnost. Ako treba preporuka za prodavnicu napisi pa Ti javljam.

Pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

Bio kod majstora...malo komp zaglupio...resetovao je i za sad je sve ok...ako bude sta novo pisem...pozdrav.

Podeli ovaj post


Link to post

Поздрав,

немој веровати у приче "мало комп заглупио", није то у питању.

Код тих мотора је често загушен ЕГР вентил, усисни лептир или катализатор, а те лампице ћеш видети поново.

То ресетовање грешке данас може сваки самозвани мајстор да уради са било каквим "Тетрисом" (кинеском дијагностиком), а то не решава проблем.

Имали смо тај случај много пута...

Podeli ovaj post


Link to post

Чим се појави проблем моторни рачунар укључује сигурносни мод (максимална брзина 130 км/х), укључује упозорење (моторну грешку) и искључи контролу проклизавања и стабилности...

Podeli ovaj post


Link to post

meni se javila ta greska danas , na dijagnostici je sifra P2002 zagusenje DPF-a

 

Sjutra idem kod majstora da ocisti EGR i neka crijeva sto idu na DPF , valjda su ta crijeva cesto zapusena kod D-Cat motora . Zbog toga ih je Toyota zamijenila sa sirim crijevima...

Podeli ovaj post


Link to post

Imam isti problem sa svojom Korolom Verso 1.6 benz. 2005. godište. Bio sam kod dijagnostičara i kaže ili je sonda ili katalizator. :D

Zanima me kako je prošao janjicde sa zamenom sonde, da li to rešilo problem?

Puno vremena je prošlo, ali možda saznamo nešto novo...

Podeli ovaj post


Link to post

×