Jump to content
pretender

Veliki servis

Recommended Posts

Upravo sam kupuo avensi D-4D 2,0 sa predjenih 104.000km.

Na koliko se radi veliki servis i koliko bi kostalo...otprilike :D

Podeli ovaj post


Link to post

Molim Vas, da mi pošaljete na PM broj šasije, ja ću Vam proveriti cenu servisa i servisne intervale.

Podeli ovaj post


Link to post
kazite mi molim vas koliko bi me kostao veliki servis na toyoti avensis 2.0 D4D 2001. godina...

hvala unapred :?:

 

Primio sa broj šasije na PM, ali molim Vas da proverite koliko je precizno prešlo vozilo, jer servis može biti na 105 000 km, 210 000 km, 315 000 km...

Podeli ovaj post


Link to post

Jel zna neko raspored servisa, tj veliki servis kada se radi?

Imam avensisa 2011 god 2.0 d4d i prešao auto 140 000km, do sad su radjeni samo osnovni redovni servisi, ovde sam i našao listu sa servisima al ima samo do 100 000km

 

Fala puno

Podeli ovaj post


Link to post

Zvanicno se radi neki kao veliki servis na svakih 150000km na kome se pored onog prosirenog servisa koji ide svakih 60000km (ulje u motoru, menjacu, kocnicama, filter vazduha, filter klime, filter goriva, filter ulja) menja jos i vodena pumpa, tecnost u hladnjaku i pk kais. E sad, meni su u ovlascenom servisu rekli na toj km da je to preporuka i da se u praksi pogleda da li je kais ispucao/potrosen i da li na vodenoj pumpi ima tragova curenja. Evo vodena pumpa i dalje radi 100000km kasnije, a kais sam menjao jer je pukao zbog neispravne remenice na alternatoru.

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ok, fala. Da znam sta da ocekujem otprilike za 10 ak hiljada. Veliki pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

×