Jump to content
Sign in to follow this  
AdminToyota

Nova Toyota Corolla - Prve fotografije američke verzije

Recommended Posts

Posle koncepta Furia, o kojem smo pisali u temi http://forumsrbija.toyotaadria.com/viewtopic.php?t=1185 , pred nama su prve zvanične fotografije nove Corolle za američko tržište.

 

Šta mislite, da li će se evropska Corolla značajno razlikovati od ove američke? Ja sam siguran da hoće!!

 

30aqrdv.jpg

 

Kompanija Toyota se priprema za premijeru nove generacije modela Corolla, ali ovoga puta za američko tržište. Kako će nova generacija najprodavanijeg automobila na svetu izgledati, Japanci su nam najavili konceptom Furia, koji je predstavljen u Detroitu, a sada su pred nama prve zvanične fotografije.

 

Preko svog profila na Facebook socijalnoj mreži, Toyota je objavila prvi snimak, koji nam ne otkriva puno toga. Fotografija nam otkriva zadnji deo automobila, tačnije zadnju svetlosnu grupu snimljenu odozdo. Pored fotografije, Toyota je objavila i datum premijere, koja će biti održana 6. juna.

 

2ylqyyw.jpg

 

Zanimljivo je, da se ispod svetlosne grupe nalazi slovo "S", što može biti oznaka za sportsku verziju ovog sedana. čini se, da je Toyota čvrsto odlučila da u svoj modele povrati sportski duh, koji je oživljen modelom GT86.

Podeli ovaj post


Link to post

Toyota je objavila nove fotke. Podsećam Vas, da će nova Corolla biti predstavljena 6. juna!

 

339iurq.jpg

 

Svetlosne grupe

 

2qnv31e.jpg

 

Branik sa integrisanim svetskom za maglu.

 

20i85r6.jpg

 

Felne će biti atraktivnije nego kod aktuelnog modela.

 

2pynvwx.jpg

 

Logotip u maski hladnjaka

 

2ufd2is.jpg

 

Komande audio ureðaja.

Podeli ovaj post


Link to post

Šta kažete? Da li Vam se sviðaju detalji na novoj Corolli.

 

Još jednom podsećam, da je na fotografijama verzija za američko tržište. Uskoro će biti prikazana i evropska Corolla.

Podeli ovaj post


Link to post

Postao sam ponosni vlasnik nove toyote corolle...cisto da se pohvalim da je auto izuzetan!cekao sam ga tri meseca jer sam porucio luna+ paket sa automatskim menjacem ukratko ako mene pitate ne postoji veci luksuz za manje para-prezadovoljan sam. Ako se iko dvoumi oko kupovine neka svrati u toyotin salon u krnjaci,testira auto i sve ce vam biti jasno...

Podeli ovaj post


Link to post
Sign in to follow this  

×