Jump to content
ratomir

servisna istorija

Recommended Posts

zamolio bih Admina ako je moguće dobiti servisnu istoriju Yaris 1.33 JTDJW123100104108

Podeli ovaj post


Link to post

video sam da ste zajednu corolu našli servisnu istoriju ako za Yarisa ne može ok barem mi odgovori da ste probali

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu li i ja da dobijem servisnu istoriju za Yaris 1.3 iz 2001. JTDJW123200115053.

 

Pozdrav,

Podeli ovaj post


Link to post
Mogu li i ja da dobijem servisnu istoriju za Yaris 1.3 iz 2001. JTDJW123200115053.

 

Pozdrav,

 

Poslao sam Vam servisnu istoriju na PM. Da li ste je primili ?

Podeli ovaj post


Link to post

Jesam, hvala.

 

Pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

hvala admine, koliko vidim auto i nema neku bogatu istoriju.Samo nije mi jasno ovo sa senzorom radilice auto je tada bio kod mene a ja nisam, sem ovog redovnog servisa, imao taj problem.Jer stoji datum, 20.03.2013 a auto sam kupio sa Italijanskim tablicama u 8-om mesecu 2012,da li postoji mogućnost da je to uraðeno u Italiji i da li uopšte u Gota-Car-u mogu znati da li je na autu nešto raðeno u inostranstvu kod predhodnog vlasnika.BIO bi ti zahvalan ako bi to proverio

Podeli ovaj post


Link to post

За старија возила до 2007. године не постоји могућност провере сервисне историје у иностранству.Тада није постојала електронска сервисна књижица, а базе између сервиса нису повезане.

Могуће је једино да овлашћени сервис провери шта је раћено у гаранцији.

За ово возило постоји сервисна акција, мења се сензор положаја радилице бесплатно у било ком овлашћеном сервису.

Podeli ovaj post


Link to post
hvala admine, koliko vidim auto i nema neku bogatu istoriju.Samo nije mi jasno ovo sa senzorom radilice auto je tada bio kod mene a ja nisam, sem ovog redovnog servisa, imao taj problem.Jer stoji datum, 20.03.2013 a auto sam kupio sa Italijanskim tablicama u 8-om mesecu 2012,da li postoji mogućnost da je to uraðeno u Italiji i da li uopšte u Gota-Car-u mogu znati da li je na autu nešto raðeno u inostranstvu kod predhodnog vlasnika.BIO bi ti zahvalan ako bi to proverio

 

Mislim da ne postoji ta mogućnost.

Podeli ovaj post


Link to post

Zamolio bih vas da mi pošaljete servisnu istoriju za Yaris 1.0 vvt-i 2002 broj šasije VNKKV18380A048510

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu li se nadati odgovoru ili su svi otišli na godišnji odmor

Podeli ovaj post


Link to post
Mogu li se nadati odgovoru ili su svi otišli na godišnji odmor

 

Poštovani, poslao sam Vam servisnu istoriju za traženo vozilo na PM (privatna poruka). Da li ste primili?

Podeli ovaj post


Link to post

Jesam. Hvala puno

Podeli ovaj post


Link to post

Zamolio bih Admina za istoriju mog auta.Poslao sam broj šasije na PM

Podeli ovaj post


Link to post
Zamolio bih Admina za istoriju mog auta.Poslao sam broj šasije na PM

 

Nisam primio broj šasije Vašeg automobila na PM.

Podeli ovaj post


Link to post

Zahvaljujem na trudu.Mislio sam da će biti nešto pre 2008.godine a ne samo servisi koje sam ja radio u TCB.

Podeli ovaj post


Link to post

×