Jump to content
AleksaYaris

Istorija

Recommended Posts

Kupio sam kola od firme ,pretpostavljam da je servisirana u ovlascenom servisu ili se varam ,dali mogu I ja da dobijem istoriju servisa .unapred zahvalan VNKKC98320A118944

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu li i ja da dobijem istoriju servisa, ako postoji?

 

Broj šasije poslat na PM.

 

Hvala!

Podeli ovaj post


Link to post

Postovani, da li mogu da dobijem istoriju vozila, broj sasije poslat na PM.

 

Hvala.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobio sam odgovor iz ovlašćenog servisa. Nemaju podatke za automobil sa tim brojem šasije. Moguće je da je auto uvezen nedavno iz inostranstva.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na odgovoru.

Automobil bi trebalo da je uvezen iz italije krajem prosle godine, a inace je trebalo bi 2003 god. Pretpostavljao sam da su servisne informacije umrezene za sve toyotine servise, ali moguce da je to sa elektronskom servisnom knjizicom tek kasnije pocelo da funkcionise. Kako stvari stoje verovatno cu da odustanem od kupovine tog primerka, Vama hvala u svakom slucaju.

Podeli ovaj post


Link to post

Tako je. Ako mi nemamo podate za automobil koji je uvezen iz Italije, to ne znači da automobil nije održavan u ovlašćenom servisu.

Podeli ovaj post


Link to post

Poštovani, ako možete da mi proverite da li postoji uopšte istorija servisa za Toyotu Yaris 2004 god, 1.0, 5vrata.

VIN broj: VNKKV12370A326774

Auto je kupljen nov u Srbiji...

 

Hvala najlepše!

Podeli ovaj post


Link to post

Da li je moguce dobiti neku informaciju ili sam bezveze postavljao pitanje :(

Podeli ovaj post


Link to post

Ako moze i za mene servisna istorija po broju sasije i pod koju opremu spada ovaj model???

VNKKV18390A324967

Podeli ovaj post


Link to post
Da li je moguce dobiti neku informaciju ili sam bezveze postavljao pitanje :(

 

Moguće je, naravno. Proslediću u servis i očekujem odgovor. Hvala na razumevanju.

Podeli ovaj post


Link to post

Postovani, da li ste dobili neku informaciju iz servisa?

 

Poslao sam podatke i postavio pitanje u vezi servisne istorije vozila, jos 4. avgusta i nista?

Podeli ovaj post


Link to post

×